Widzew F.C.B.’91 odpowiedział Bełchatowianom 1 grudnia 2019

Jakiś czas temu wrzucaliśmy relację kibiców GKS-u Bełchatów z wyjazdu do Olsztyna, z której między innymi wynikało, że podczas ich nieobecności w Bełchatowie kibice Widzewa przestrzelili kilka prac GKS-u. Bełchatowianie poruszyli również temat kilku Widzewiaków z Bełchatowa i okolicznych miejscowości, dzisiaj „wywołani do tablicy” sympatycy Widzewa również opublikowali dłuższy tekst o osobach z GKS-u Bełchatów, więcej poniżej.

 

Widzew Łódź – Fan Club Bełchatów:

Wywołani do tablicy i nie pozostawiając nam wyboru, musimy odnieść się do ostatnich ogórkowych farmazonów wyssanych wprost z propagandowej pały, gdyż nie pozwolimy aby frajerzy z gksu Bełchatów szkalowali nas farmazonami chujem podpartymi.
Ubliżajcie nam dalej w Internecie budując swoją „pozycję” na kibicowskiej mapie Polski, atakujcie dalej w 5 pojedyncze osoby. Ale to nic nie zmieni, bo jesteście obecnie przestraszoną bandą kurew bojącą się o swoją „pozycję” w mieście. Od lat budujecie wizję, że Widzewa nie ma w Bełchatowie, a jednak solówek odmawiacie, młodych na minę wpierdalacie sami spierdalając w podskokach. Taki jest obecnie obraz waszej wielkiej „ekipy” spod znaku VAGINA BOYS, która musi posuwać się do frajerskich numerów bez krzty honoru, bo o odwadze ciężko mówić. Tej wielkiej „ekipy”, która bojąc się, że zaćpani Guru niebawem pójdą leżeć muszą szukać wsparcia w Piotrkowie.
Uważacie się za sztywnych gitów, a kręcicie afery bez przedstawienia jakichkolwiek dowodów, o papierach już nie mówiąc, a jesteście tylko bandą zwykłych kiszonych ogórków z konfidentami w szeregu.

Przedstawimy tylko kilka przykładów rozjebusów u was w ekipie, o których informowaliśmy was osobiście kilka lat temu, a z którymi nie zrobiono nic, a wręcz przeciwnie nadal reprezentują waszą „ekipę” i nawet odgrywają kluczowe role.
Zacznijmy od Błażeja Nosala, który pomimo, że się rozjebał (Sygn. Akt IIK 297/10) w najlepsze grypsował ku radości kibicujących mu kolegów z „ekipy”.
Kolejny „as” Mariusz Motylski (Sygn. Akt. IIK 297/10) rozkraczony w tej samej sprawie dumnie prowadzi doping, a młyn, w tym jego koledzy z VB, ze skupieniem słuchają „złotoustego” frajera. Nie zapominajmy o trzecim konfidencie z pierwszej półki vb Sebastianie Pająku (Sygn. Akt. IIK 297/10), który głośno krzyczał w zeznaniach jak to „bardzo się bał”.
Koledzy są bardzo dumni, że dzięki zeznaniom m.in. tylko tych 3 ananasów w jednej sprawie chłopak z Widzewa poszedł leżeć na sanki.
I nieważne, że inne ogórkowe frajery napierdalały w dzwonek na komendzie uciekając przed nami, jeden nawet dumnie pracował na ochronie w supermarkecie łapiąc ludzi i współpracując z policją. To nic, że niejednokrotnie podjeżdżają pod radiowóz wzbudzając zainteresowanie i błagając błędnym wzrokiem o pomoc. To nic, że wypierają się klubu, odmawiają solówek albo już nie kibicują. Najważniejsze, że są z ukiszonego ogórkowego słoika i są z wami.
Internet jest idealnym miejscem do popisów, do ubliżania i siania afer ale życie weryfikuje wszystko i za kulawe pomówienia chuj wam w dupę zielone frajery.
Może niektórym ekipom odpowiada taki frajerski klimat na gks-ie, a może nie są świadomi co wyczyniają ich wafle, ale chyba chujowo przybijać piątkę z kimś, kto po rozjebaniu dalej lata, a tym bardziej z kimś, kto dalej takiego cwela w ekipie toleruje.
To jeszcze nie koniec przestrzelonych rewelacji z ogórkowego podwórka i z biegiem czasu wypuścimy na światło dzienne kolejne rewelacje spod szyldu VB i gks-u Bełchatów.
Na koniec kilka słów do naczelnika ogórkowej propagandy – Pana T.
Pamiętaj pajacu, Internet nie jest anonimowy, przestań ćpać jak wpierdalasz sterydy, bo Ci się w głowie styki pierdolą. Chcesz to dalej pisz swoje farmazony, opowiadaj dalej małolatom jacy jesteście silni i wpierdalaj ich na minę, ale na swojej przestrzelonej piaskownicy. Pamiętaj panie Vagina Boys, to co dla nas jest podłogą, dla ciebie jest sufitem!

WIDZEW F.C.B.’91 zapewniamy ma się bardzo dobrze i pomimo waszych chęci i kulawych numerów dalej będziemy uprzykrzać wam życie, aż do samego końca.
Widzew Fan Club Bełchatów !