VI edycja Memoriału ŚP. Rafała Ryśka Jankowskiego 1 lipca 2018

W minioną sobotę, jak co roku od sześciu lat odbył się kibicowski turniej w Żyrardowie. Całe wydarzenie odbyło się ku pamięci Rafała Ryśka Jankowskiego. Na turnieju oprócz Widzewiaków pojawiły się również zaprzyjaźnione ekipy.

 

Wiara spod Zegara:
Za nami VI edycja ‚ Memoriału ŚP. Rafała Ryśka Jankowskiego ‚. Na turnieju w Żyrardowie zagrały 32 drużyny, a przez cały dzień trwania imprezy przez obiekt miejscowej Żyrardowianki przewinęło się około tysiąca osób. Najlepszym zespołem okazali się Widzewiacy ze Strykowa, którzy w finale pokonali ekipę chorzowskiego Ruchu. Podziękowania dla wszystkich przybyłych, szczególnie dla kibiców moskiewskiego CSKA. Mimo upływu lat turnieje w podwarszawskim Żyrardowie jak zawsze organizowane są z wielką pompą – brawa dla organizatorów i do zobaczenia za rok na najlepszym widzewskim turnieju !

 

Widzew Łódź – FC Zgierz:
Wczoraj bierzemy udział w turnieju w Żyrardowie. Piłkarsko wychodzimy z grupy przegrywając tylko jedno spotkanie z Ultras Niebiescy. Potem w 1/8 trafiamy na Widzewski Żabieniec wygrywamy 4:1, lecz w ćwierćfinale nie dajemy rady FC Koluszki. Organizacja jak zawsze na najwyższym poziomie, dziękujemy Widzew FC Żyrardów za zaproszenie! RYSIEK, RYSIEK – PAMIĘTAMY!!!

zobacz również zdjęcia:

źródło: Wiara Spod ZegaraFC Zgierz

zdjęcia: Fot. Miguel Santos