Układ Cracovii z Ajaxem przechodzi do historii 2 grudnia 2018

Jak poinformowali kibice Cracovii, z dniem dzisiejszym ich układ chuligański z Ajaxem Amsterdam przechodzi do historii.

 

Kibolska Cracovia:

Z dniem dzisiejszym układ na lini hooligans z Ajaxem Amsterdam przechodzi do historii. Nie ingerujemy w prywatne, przyjazne kontakty a także nie zabraniamy nikomu wspomagania tej drużyny na meczach u siebie i wyjazdach, oraz noszenia ich barw, ale układ chuligański przechodzi do historii. Jednocześnie oznajmiamy że Cracovie nic nigdy nie łączyło i łączyć nie będzie z ekipą Panathinaikosu.

From today going forward, hools agreement with Ajax Amsterdam ceases to exist. We don’t interfere with private friendships, we don’t disallow supporting this team home and away games and wearing the jerseys, but hools agreement on top level is history. At the same time we clearly state we had and we will always have nothing in common with Panathinaikos.

CRACOVIA JG

 

LM: AEK Ateny – Ajax Amsterdam 27.11.2018

LM: AEK Ateny – Ajax Amsterdam 27.11.2018
Cracovia wspiera Ajax w Atenach w 60 osób.

Opublikowany przez Stadionowi Oprawcy Poniedziałek, 26 listopada 2018

 

Pod koniec listopada obie ekipy obecne były w stolicy Grecji, gdzie drużyna Ajaxu rozgrywała mecz w ramach Ligi Europy. W przeddzień spotkania doszło tam do sporej awantury, informowaliśmy o tym TUTAJ. Ajax wtedy mógł liczyć na wsparcie około 60 kiboli Cracovii.