I Turniej Kiboli Włocłavii Włocławek 2017

Za nami pierwszy oficjalny turniej kiboli Włocłavii, przez który przewinęło się 130-150 osób. Zmagania piłkarskie wygrała ekipa Rodowitych Łodzian, którzy w finale pokonali Łańcuchy. Więcej w relacji gospodarzy.

Relacja:

Pierwszy oficjalny turniej kiboli Włocłavii za nami. W zmaganiach piłkarskich wystawiliśmy 6 zespołów do których dołączyły dwie drużyny z Łodzi – ŁKS Łódź i Młody ŁKS. Po jednym zespole wystawił bydgoski Zawisza oraz Górnik Konin. W turnieju wzięła także udział koszykarska strona naszego miasta. Walka o wygraną turnieju toczyła się w dwóch grupach. Po zakończeniu fazy grupowej przyszła pora na walke o poszczególne miejsca. W półfinałach spotkał się ŁKS z Młodym Śródmieściem, zaś drugą parę stanowili Górnik Konin – Włocławska Patologia. Miejscowi okazali się gościnni i do wielkiego finału awansowali przedstawiciele Łodzi i Konina. Po ciekawym meczu złote medale zawisły na szyjach Rodowitych Łodzian, srebro wywalczyli Łańcuchy, zaś najniższe miejsca podium zajęła Włocławska Patologia.

Jak na pierwszy turniej organizacyjnie wszystko wyszło zgodnie z planem. Brawa dla wszystkich, którzy zadbali o to żeby wszystko wyglądało tak jak powinno. Inauguracja sezonu wypadła bardzo dobrze, a przez turniej przewinęło się 130-150 osób.

Na koniec wielkie dzięki za przybycie dla ŁKSu, Zawiszy, Górnika oraz H1 !!! Do zobaczenia na szlaku…