Turniej im. Macieja „Hermana” Sawickiego 08.09.2018 14 września 2018

W sobotę odbył się Turniej Kibiców Ruchu Chorzów im. Maćka „Hermana” Sawickiego. Zwycięzcą zawodów został NRŚL Gang, który pokonał w finale Niebieskie Szopienice.

 

Cwajka:
Na turnieju im Śp. „Hermana” Prezentujemy transparent dla chłopaków zza krat. Trzymajcie się chłopaki .Jesteśmy z wami. PozdRowienia do Więzienia.

 

Relacja Elanowców:
8 września (a więc w tą samą sobotę co turniej w Dublinie) lecz tym razem w Chorzowie odbył się turniej kibiców Ruchu Chorzów poświęcony śp. Hermanowi! Na ten turniej wybraliśmy się w 5 aut. Nasza drużyna w półfinale ulega Rudzie Śląskiej po karnych i ostatecznie zajmuje 4 miejsce!


Co warte podkreślenia, jeszcze lepsze wyniki nasza ekipa osiągnęła w innych konkurencjach! Wygrywamy zawody w przeciąganiu liny a dwóch naszych reprezentantów stanęło na podium w konkurencji wyciskania sztangi. Jeden zajął pierwsze miejsce a drugi musiał zadowolić się trzecim miejscem. Dziękujemy Niebieskim za zaproszenie i udaną imprezę!

Po turnieju szybko zawijamy się do Łodzi na mecz Widzew Łódź – Górnik Łęczna. Na meczu wisi flaga „Toruńska Elana”. To tyle na temat naszego ostatniego „wolnego weekendu”. Pozdro dla obecnych i do następnego!

Widzew Łódź – Górnik Łęczna 08.09.2018 | Fot. Robert Romaniuk

 

zobacz również zdjęcia:

relacja: elanowcy.pl