Terminarz III ligi, grupy I 2020/2021 28 lipca 2020

W drugi weekend sierpnia rozpocznie się nowy sezon w grupie I trzeciej ligi. Do rywalizacji przystąpią 22 zespoły, które po pierwszej rundzie zostaną podzielone na dwie grupy. W mistrzowskiej (osiem drużyn) rywalizacja toczyć się będzie systemem mecz i rewanż, a w spadkowej (czternaście drużyn) zespoły rozegrają ze sobą po jednym meczu.

 

Kolejka 1 – 8-9 sierpnia

KS Kutno – Polonia Warszawa
Olimpia Zambrów – Unia Skierniewice
Ruch Wysokie Mazowieckie – Huragan Morąg
RKS Radomsko – Legia II Warszawa
Jagiellonia II Białystok – Znicz Biała Piska
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Sokół Aleksandrów Łódzki
GKS Wikielec – KS Wasilków
Pelikan Łowicz – Broń Radom
Błonianka Błonie – Ursus Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Concordia Elbląg

 

Kolejka 2 – 15-16 sierpnia

Polonia Warszawa – Concordia Elbląg
Legionovia Legionowo – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Broń Radom – Błonianka Błonie
KS Wasilków – Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki – GKS Wikielec
Znicz Biała Piska – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa – Jagiellonia II Białystok
Huragan Morąg – RKS Radomsko
Unia Skierniewice – Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Kutno – Olimpia Zambrów

 

Kolejka 3 – 22-23 sierpnia

Olimpia Zambrów – Polonia Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie – KS Kutno
RKS Radomsko – Unia Skierniewice
Jagiellonia II Białystok – Huragan Morąg
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Legia II Warszawa
GKS Wikielec – Znicz Biała Piska
Pelikan Łowicz – Sokół Aleksandrów Łódzki
Błonianka Błonie – KS Wasilków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Ursus Warszawa
Concordia Elbląg – Legionovia Legionowo

Kolejka 4 – 29-30 sierpnia

Polonia Warszawa – Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa – Concordia Elbląg
Broń Radom – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Wasilków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki – Błonianka Błonie
Znicz Biała Piska – Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa – GKS Wikielec
Huragan Morąg – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Unia Skierniewice – Jagiellonia II Białystok
KS Kutno – RKS Radomsko
Olimpia Zambrów – Ruch Wysokie Mazowieckie

 

Kolejka 5 – 5-6 września

Ruch Wysokie Mazowieckie – Polonia Warszawa
RKS Radomsko – Olimpia Zambrów
Jagiellonia II Białystok – KS Kutno
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Unia Skierniewice
GKS Wikielec – Huragan Morąg
Pelikan Łowicz – Legia II Warszawa
Błonianka Błonie – Znicz Biała Piska
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – KS Wasilków
Concordia Elbląg – Broń Radom
Legionovia Legionowo – Ursus Warszawa

 

Kolejka 6 – 12-13 września

Polonia Warszawa – Ursus Warszawa
Broń Radom – Legionovia Legionowo
KS Wasilków – Concordia Elbląg
Sokół Aleksandrów Łódzki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Biała Piska – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II Warszawa – Błonianka Błonie
Huragan Morąg – Pelikan Łowicz
Unia Skierniewice – GKS Wikielec
KS Kutno – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Olimpia Zambrów – Jagiellonia II Białystok
Ruch Wysokie Mazowieckie – RKS Radomsko

 

Kolejka 7 – 19-20 września

RKS Radomsko – Polonia Warszawa
Jagiellonia II Białystok – Ruch Wysokie Mazowieckie
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Olimpia Zambrów
GKS Wikielec – KS Kutno
Pelikan Łowicz – Unia Skierniewice
Błonianka Błonie – Huragan Morąg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Znicz Biała Piska
Concordia Elbląg – Sokół Aleksandrów Łódzki
Legionovia Legionowo – KS Wasilków
Ursus Warszawa – Broń Radom

Kolejka 8 – 26-27 września

Polonia Warszawa – Broń Radom
KS Wasilków – Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki – Legionovia Legionowo
Znicz Biała Piska – Concordia Elbląg
Legia II Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Huragan Morąg – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Unia Skierniewice – Błonianka Błonie
KS Kutno – Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów – GKS Wikielec
Ruch Wysokie Mazowieckie – Lechia Tomaszów Mazowiecki
RKS Radomsko – Jagiellonia II Białystok

 

Kolejka 9 – 3-4 października

Jagiellonia II Białystok – Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki – RKS Radomsko
GKS Wikielec – Ruch Wysokie Mazowieckie
Pelikan Łowicz – Olimpia Zambrów
Błonianka Błonie – KS Kutno
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Huragan Morąg
Concordia Elbląg – Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo – Znicz Biała Piska
Ursus Warszawa – Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom – KS Wasilków

 

Kolejka 10 – 10-11 października

Polonia Warszawa – KS Wasilków
Sokół Aleksandrów Łódzki – Broń Radom
Znicz Biała Piska – Ursus Warszawa
Legia II Warszawa – Legionovia Legionowo
Huragan Morąg – Concordia Elbląg
Unia Skierniewice – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Kutno – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Olimpia Zambrów – Błonianka Błonie
Ruch Wysokie Mazowieckie – Pelikan Łowicz
RKS Radomsko – GKS Wikielec
Jagiellonia II Białystok – Lechia Tomaszów Mazowiecki

 

Kolejka 11 – 17-18 października

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Polonia Warszawa
GKS Wikielec – Jagiellonia II Białystok
Pelikan Łowicz – RKS Radomsko
Błonianka Błonie – Ruch Wysokie Mazowieckie
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – KS Kutno
Concordia Elbląg – Unia Skierniewice
Legionovia Legionowo – Huragan Morąg
Ursus Warszawa – Legia II Warszawa
Broń Radom – Znicz Biała Piska
KS Wasilków – Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 12 – 24-25 października

Polonia Warszawa – Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Piska – KS Wasilków
Legia II Warszawa – Broń Radom
Huragan Morąg – Ursus Warszawa
Unia Skierniewice – Legionovia Legionowo
KS Kutno – Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ruch Wysokie Mazowieckie – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
RKS Radomsko – Błonianka Błonie
Jagiellonia II Białystok – Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki – GKS Wikielec

 

Kolejka 13 – 31 października

GKS Wikielec – Polonia Warszawa
Pelikan Łowicz – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Błonianka Błonie – Jagiellonia II Białystok
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – RKS Radomsko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Ruch Wysokie Mazowieckie
Concordia Elbląg – Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo – KS Kutno
Ursus Warszawa – Unia Skierniewice
Broń Radom – Huragan Morąg
KS Wasilków – Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki – Znicz Biała Piska

 

Kolejka 14 – 7-8 listopada

Polonia Warszawa – Znicz Biała Piska
Legia II Warszawa – Sokół Aleksandrów Łódzki
Huragan Morąg – KS Wasilków
Unia Skierniewice – Broń Radom
KS Kutno – Ursus Warszawa
Olimpia Zambrów – Legionovia Legionowo
Ruch Wysokie Mazowieckie – Concordia Elbląg
RKS Radomsko – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Błonianka Błonie
GKS Wikielec – Pelikan Łowicz

 

Kolejka 15 – 11 listopada

Pelikan Łowicz – Polonia Warszawa
Błonianka Błonie – GKS Wikielec
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Jagiellonia II Białystok
Concordia Elbląg – RKS Radomsko
Legionovia Legionowo – Ruch Wysokie Mazowieckie
Ursus Warszawa – Olimpia Zambrów
Broń Radom – KS Kutno
KS Wasilków – Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki – Huragan Morąg
Znicz Biała Piska – Legia II Warszawa

 

Kolejka 16 – 14-15 listopada

Polonia Warszawa – Legia II Warszawa
Huragan Morąg – Znicz Biała Piska
Unia Skierniewice – Sokół Aleksandrów Łódzki
KS Kutno – KS Wasilków
Olimpia Zambrów – Broń Radom
Ruch Wysokie Mazowieckie – Ursus Warszawa
RKS Radomsko – Legionovia Legionowo
Jagiellonia II Białystok – Concordia Elbląg
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Wikielec – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pelikan Łowicz – Błonianka Błonie

Kolejka 17 – 21-22 listopada

Błonianka Błonie – Polonia Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – GKS Wikielec
Concordia Elbląg – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo – Jagiellonia II Białystok
Ursus Warszawa – RKS Radomsko
Broń Radom – Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Wasilków – Olimpia Zambrów
Sokół Aleksandrów Łódzki – KS Kutno
Znicz Biała Piska – Unia Skierniewice
Legia II Warszawa – Huragan Morąg

 

Kolejka 18 – 28-29 listopada

Polonia Warszawa – Huragan Morąg
Unia Skierniewice – Legia II Warszawa
KS Kutno – Znicz Biała Piska
Olimpia Zambrów – Sokół Aleksandrów Łódzki
Ruch Wysokie Mazowieckie – KS Wasilków
RKS Radomsko – Broń Radom
Jagiellonia II Białystok – Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Legionovia Legionowo
GKS Wikielec – Concordia Elbląg
Pelikan Łowicz – Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Błonianka Błonie – Pogoń Grodzisk Mazowiecki

 

Kolejka 19 – 13-14 marca

Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Polonia Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Błonianka Błonie
Concordia Elbląg – Pelikan Łowicz
Legionovia Legionowo – GKS Wikielec
Ursus Warszawa – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom – Jagiellonia II Białystok
KS Wasilków – RKS Radomsko
Sokół Aleksandrów Łódzki – Ruch Wysokie Mazowieckie
Znicz Biała Piska – Olimpia Zambrów
Legia II Warszawa – KS Kutno
Huragan Morąg – Unia Skierniewice

 

Kolejka 20 – 20-21 marca

Polonia Warszawa – Unia Skierniewice
KS Kutno – Huragan Morąg
Olimpia Zambrów – Legia II Warszawa
Ruch Wysokie Mazowieckie – Znicz Biała Piska
RKS Radomsko – Sokół Aleksandrów Łódzki
Jagiellonia II Białystok – KS Wasilków
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Broń Radom
GKS Wikielec – Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz – Legionovia Legionowo
Błonianka Błonie – Concordia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

 

Kolejka 21 – 27-28 marca

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Polonia Warszawa
Concordia Elbląg – Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legionovia Legionowo – Błonianka Błonie
Ursus Warszawa – Pelikan Łowicz
Broń Radom – GKS Wikielec
KS Wasilków – Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki – Jagiellonia II Białystok
Znicz Biała Piska – RKS Radomsko
Legia II Warszawa – Ruch Wysokie Mazowieckie
Huragan Morąg – Olimpia Zambrów
Unia Skierniewice – KS Kutno

źródło: lzpn.org