Terminarz III ligi, gr. IV 2019/2020 5 lipca 2019

Lubelski ZPN ustalił terminarz III ligi, grupy IV na sezon 2019/2020. Rozgrywki w rundzie jesiennej potrwają od 10-11 sierpnia do 16-17 listopada.

 

Kolejka 1 – 10-11 sierpnia
Sokół Sieniawa – Chełmianka Chełm
Wisła Puławy – Jutrzenka Giebułtów
Siarka Tarnobrzeg – Wisła Sandomierz
Korona II Kielce – Soła Oświęcim
Hutnik Kraków – Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisłoka Dębica – Podhale Nowy Targ
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Avia Świdnik
Hetman Zamość – Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik – Motor Lublin

Kolejka 2 – 15 sierpnia
Chełmianka Chełm – Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Kraśnik
Avia Świdnik – Hetman Zamość
Podhale Nowy Targ – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisłoka Dębica
Soła Oświęcim – Hutnik Kraków
Wisła Sandomierz – Korona II Kielce
Jutrzenka Giebułtów – Siarka Tarnobrzeg
Sokół Sieniawa – Wisła Puławy

Kolejka 3 – 17-18 sierpnia
Wisła Puławy – Chełmianka Chełm
Siarka Tarnobrzeg – Sokół Sieniawa
Korona II Kielce – Jutrzenka Giebułtów
Hutnik Kraków – Wisła Sandomierz
Wisłoka Dębica – Soła Oświęcim
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wólczanka Wólka Pełkińska
Hetman Zamość – Podhale Nowy Targ
Stal Kraśnik – Avia Świdnik
Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 4 – 24-25 sierpnia
Chełmianka Chełm – Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik – Motor Lublin
Podhale Nowy Targ – Stal Kraśnik
Wólczanka Wólka Pełkińska – Hetman Zamość
Soła Oświęcim – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz – Wisłoka Dębica
Jutrzenka Giebułtów – Hutnik Kraków
Sokół Sieniawa – Korona II Kielce
Wisła Puławy – Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 5 – 28 sierpnia
Siarka Tarnobrzeg – Chełmianka Chełm
Korona II Kielce – Wisła Puławy
Hutnik Kraków – Sokół Sieniawa
Wisłoka Dębica – Jutrzenka Giebułtów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Sandomierz
Hetman Zamość – Soła Oświęcim
Stal Kraśnik – Wólczanka Wólka Pełkińska
Motor Lublin – Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik

Kolejka 6 – 31 sierpnia-1 września
Chełmianka Chełm – Avia Świdnik
Podhale Nowy Targ – Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska – Motor Lublin
Soła Oświęcim – Stal Kraśnik
Wisła Sandomierz – Hetman Zamość
Jutrzenka Giebułtów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Sokół Sieniawa – Wisłoka Dębica
Wisła Puławy – Hutnik Kraków
Siarka Tarnobrzeg – Korona II Kielce

Kolejka 7 – 7-8 września
Korona II Kielce – Chełmianka Chełm
Hutnik Kraków – Siarka Tarnobrzeg
Wisłoka Dębica – Wisła Puławy
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Sokół Sieniawa
Hetman Zamość – Jutrzenka Giebułtów
Stal Kraśnik – Wisła Sandomierz
Motor Lublin – Soła Oświęcim
Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska
Avia Świdnik – Podhale Nowy Targ

Kolejka 8 – 14-15 września
Chełmianka Chełm – Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik
Soła Oświęcim – Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Sandomierz – Motor Lublin
Jutrzenka Giebułtów – Stal Kraśnik
Sokół Sieniawa – Hetman Zamość
Wisła Puławy – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Siarka Tarnobrzeg – Wisłoka Dębica
Korona II Kielce – Hutnik Kraków

Kolejka 9 – 21-22 września
Hutnik Kraków – Chełmianka Chełm
Wisłoka Dębica – Korona II Kielce
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Siarka Tarnobrzeg
Hetman Zamość – Wisła Puławy
Stal Kraśnik – Sokół Sieniawa
Motor Lublin – Jutrzenka Giebułtów
Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Sandomierz
Avia Świdnik – Soła Oświęcim
Podhale Nowy Targ – Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 10 – 28-29 września
Chełmianka Chełm – Wólczanka Wólka Pełkińska
Soła Oświęcim – Podhale Nowy Targ
Wisła Sandomierz – Avia Świdnik
Jutrzenka Giebułtów – Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa – Motor Lublin
Wisła Puławy – Stal Kraśnik
Siarka Tarnobrzeg – Hetman Zamość
Korona II Kielce – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Hutnik Kraków – Wisłoka Dębica

Kolejka 11 – 5-6 października
Wisłoka Dębica – Chełmianka Chełm
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Hutnik Kraków
Hetman Zamość – Korona II Kielce
Stal Kraśnik – Siarka Tarnobrzeg
Motor Lublin – Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski – Sokół Sieniawa
Avia Świdnik – Jutrzenka Giebułtów
Podhale Nowy Targ – Wisła Sandomierz
Wólczanka Wólka Pełkińska – Soła Oświęcim

Kolejka 12 – 12-13 października
Chełmianka Chełm – Soła Oświęcim
Wisła Sandomierz – Wólczanka Wólka Pełkińska
Jutrzenka Giebułtów – Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa – Avia Świdnik
Wisła Puławy – Orlęta Radzyń Podlaski
Siarka Tarnobrzeg – Motor Lublin
Korona II Kielce – Stal Kraśnik
Hutnik Kraków – Hetman Zamość
Wisłoka Dębica – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 13 – 19-20 października
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Chełmianka Chełm
Hetman Zamość – Wisłoka Dębica
Stal Kraśnik – Hutnik Kraków
Motor Lublin – Korona II Kielce
Orlęta Radzyń Podlaski – Siarka Tarnobrzeg
Avia Świdnik – Wisła Puławy
Podhale Nowy Targ – Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska – Jutrzenka Giebułtów
Soła Oświęcim – Wisła Sandomierz

Kolejka 14 – 26-27 października
Chełmianka Chełm – Wisła Sandomierz
Jutrzenka Giebułtów – Soła Oświęcim
Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Puławy – Podhale Nowy Targ
Siarka Tarnobrzeg – Avia Świdnik
Korona II Kielce – Orlęta Radzyń Podlaski
Hutnik Kraków – Motor Lublin
Wisłoka Dębica – Stal Kraśnik
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Hetman Zamość

Kolejka 15 – 2-3 listopada
Hetman Zamość – Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Motor Lublin – Wisłoka Dębica
Orlęta Radzyń Podlaski – Hutnik Kraków
Avia Świdnik – Korona II Kielce
Podhale Nowy Targ – Siarka Tarnobrzeg
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisła Puławy
Soła Oświęcim – Sokół Sieniawa
Wisła Sandomierz – Jutrzenka Giebułtów

Kolejka 16 – 9-10 listopada
Chełmianka Chełm – Jutrzenka Giebułtów
Sokół Sieniawa – Wisła Sandomierz
Wisła Puławy – Soła Oświęcim
Siarka Tarnobrzeg – Wólczanka Wólka Pełkińska
Korona II Kielce – Podhale Nowy Targ
Hutnik Kraków – Avia Świdnik
Wisłoka Dębica – Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Motor Lublin
Hetman Zamość – Stal Kraśnik

Kolejka 17 – 16-17 listopada
Stal Kraśnik – Chełmianka Chełm
Motor Lublin – Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik – Wisłoka Dębica
Podhale Nowy Targ – Hutnik Kraków
Wólczanka Wólka Pełkińska – Korona II Kielce
Soła Oświęcim – Siarka Tarnobrzeg
Wisła Sandomierz – Wisła Puławy
Jutrzenka Giebułtów – Sokół Sieniawa

Kolejka 18
Chełmianka Chełm – Sokół Sieniawa
Jutrzenka Giebułtów – Wisła Puławy
Wisła Sandomierz – Siarka Tarnobrzeg
Soła Oświęcim – Korona II Kielce
Wólczanka Wólka Pełkińska – Hutnik Kraków
Podhale Nowy Targ – Wisłoka Dębica
Avia Świdnik – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Orlęta Radzyń Podlaski – Hetman Zamość
Motor Lublin – Stal Kraśnik

Kolejka 19
Motor Lublin – Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik – Orlęta Radzyń Podlaski
Hetman Zamość – Avia Świdnik
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Podhale Nowy Targ
Wisłoka Dębica – Wólczanka Wólka Pełkińska
Hutnik Kraków – Soła Oświęcim
Korona II Kielce – Wisła Sandomierz
Siarka Tarnobrzeg – Jutrzenka Giebułtów
Wisła Puławy – Sokół Sieniawa

Kolejka 20
Chełmianka Chełm – Wisła Puławy
Sokół Sieniawa – Siarka Tarnobrzeg
Jutrzenka Giebułtów – Korona II Kielce
Wisła Sandomierz – Hutnik Kraków
Soła Oświęcim – Wisłoka Dębica
Wólczanka Wólka Pełkińska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podhale Nowy Targ – Hetman Zamość
Avia Świdnik – Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski – Motor Lublin

Kolejka 21
Orlęta Radzyń Podlaski – Chełmianka Chełm
Motor Lublin – Avia Świdnik
Stal Kraśnik – Podhale Nowy Targ
Hetman Zamość – Wólczanka Wólka Pełkińska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Soła Oświęcim
Wisłoka Dębica – Wisła Sandomierz
Hutnik Kraków – Jutrzenka Giebułtów
Korona II Kielce – Sokół Sieniawa
Siarka Tarnobrzeg – Wisła Puławy

Kolejka 22
Chełmianka Chełm – Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy – Korona II Kielce
Sokół Sieniawa – Hutnik Kraków
Jutrzenka Giebułtów – Wisłoka Dębica
Wisła Sandomierz – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Soła Oświęcim – Hetman Zamość
Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Kraśnik
Podhale Nowy Targ – Motor Lublin
Avia Świdnik – Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 23
Avia Świdnik – Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski – Podhale Nowy Targ
Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Kraśnik – Soła Oświęcim
Hetman Zamość – Wisła Sandomierz
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Jutrzenka Giebułtów
Wisłoka Dębica – Sokół Sieniawa
Hutnik Kraków – Wisła Puławy
Korona II Kielce – Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 24
Chełmianka Chełm – Korona II Kielce
Siarka Tarnobrzeg – Hutnik Kraków
Wisła Puławy – Wisłoka Dębica
Sokół Sieniawa – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Jutrzenka Giebułtów – Hetman Zamość
Wisła Sandomierz – Stal Kraśnik
Soła Oświęcim – Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska – Orlęta Radzyń Podlaski
Podhale Nowy Targ – Avia Świdnik

Kolejka 25
Podhale Nowy Targ – Chełmianka Chełm
Avia Świdnik – Wólczanka Wólka Pełkińska
Orlęta Radzyń Podlaski – Soła Oświęcim
Motor Lublin – Wisła Sandomierz
Stal Kraśnik – Jutrzenka Giebułtów
Hetman Zamość – Sokół Sieniawa
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Puławy
Wisłoka Dębica – Siarka Tarnobrzeg
Hutnik Kraków – Korona II Kielce

Kolejka 26
Chełmianka Chełm – Hutnik Kraków
Korona II Kielce – Wisłoka Dębica
Siarka Tarnobrzeg – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Puławy – Hetman Zamość
Sokół Sieniawa – Stal Kraśnik
Jutrzenka Giebułtów – Motor Lublin
Wisła Sandomierz – Orlęta Radzyń Podlaski
Soła Oświęcim – Avia Świdnik
Wólczanka Wólka Pełkińska – Podhale Nowy Targ

Kolejka 27
Wólczanka Wólka Pełkińska – Chełmianka Chełm
Podhale Nowy Targ – Soła Oświęcim
Avia Świdnik – Wisła Sandomierz
Orlęta Radzyń Podlaski – Jutrzenka Giebułtów
Motor Lublin – Sokół Sieniawa
Stal Kraśnik – Wisła Puławy
Hetman Zamość – Siarka Tarnobrzeg
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Korona II Kielce
Wisłoka Dębica – Hutnik Kraków

Kolejka 28
Chełmianka Chełm – Wisłoka Dębica
Hutnik Kraków – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Korona II Kielce – Hetman Zamość
Siarka Tarnobrzeg – Stal Kraśnik
Wisła Puławy – Motor Lublin
Sokół Sieniawa – Orlęta Radzyń Podlaski
Jutrzenka Giebułtów – Avia Świdnik
Wisła Sandomierz – Podhale Nowy Targ
Soła Oświęcim – Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 29
Soła Oświęcim – Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisła Sandomierz
Podhale Nowy Targ – Jutrzenka Giebułtów
Avia Świdnik – Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Puławy
Motor Lublin – Siarka Tarnobrzeg
Stal Kraśnik – Korona II Kielce
Hetman Zamość – Hutnik Kraków
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisłoka Dębica

Kolejka 30
Chełmianka Chełm – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisłoka Dębica – Hetman Zamość
Hutnik Kraków – Stal Kraśnik
Korona II Kielce – Motor Lublin
Siarka Tarnobrzeg – Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy – Avia Świdnik
Sokół Sieniawa – Podhale Nowy Targ
Jutrzenka Giebułtów – Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Sandomierz – Soła Oświęcim

Kolejka 31
Wisła Sandomierz – Chełmianka Chełm
Soła Oświęcim – Jutrzenka Giebułtów
Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Sieniawa
Podhale Nowy Targ – Wisła Puławy
Avia Świdnik – Siarka Tarnobrzeg
Orlęta Radzyń Podlaski – Korona II Kielce
Motor Lublin – Hutnik Kraków
Stal Kraśnik – Wisłoka Dębica
Hetman Zamość – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 32
Chełmianka Chełm – Hetman Zamość
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Kraśnik
Wisłoka Dębica – Motor Lublin
Hutnik Kraków – Orlęta Radzyń Podlaski
Korona II Kielce – Avia Świdnik
Siarka Tarnobrzeg – Podhale Nowy Targ
Wisła Puławy – Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa – Soła Oświęcim
Jutrzenka Giebułtów – Wisła Sandomierz

Kolejka 33
Jutrzenka Giebułtów – Chełmianka Chełm
Wisła Sandomierz – Sokół Sieniawa
Soła Oświęcim – Wisła Puławy
Wólczanka Wólka Pełkińska – Siarka Tarnobrzeg
Podhale Nowy Targ – Korona II Kielce
Avia Świdnik – Hutnik Kraków
Orlęta Radzyń Podlaski – Wisłoka Dębica
Motor Lublin – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Kraśnik – Hetman Zamość

Kolejka 34
Chełmianka Chełm – Stal Kraśnik
Hetman Zamość – Motor Lublin
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Orlęta Radzyń Podlaski
Wisłoka Dębica – Avia Świdnik
Hutnik Kraków – Podhale Nowy Targ
Korona II Kielce – Wólczanka Wólka Pełkińska
Siarka Tarnobrzeg – Soła Oświęcim
Wisła Puławy – Wisła Sandomierz
Sokół Sieniawa – Jutrzenka Giebułtów

źródło: 90minut.pl