Terminarz III ligi, gr. III 2019/2020 1 lipca 2019

Śląski ZPN ogłosił terminarz III ligi, grupy III na sezon 2019/2020. Runda jesienna rozpocznie się 3-4 sierpnia i potrwa do 23-24 listopada. Obsada pod względem kibicowskim nie była jeszcze aż tak ciekawa.

 

Kolejka 1 – 3-4 sierpnia
Gwarek Tarnowskie Góry – Śląsk II Wrocław
Miedź II Legnica – Piast Żmigród
Stal Brzeg – Górnik II Zabrze
Ruch Zdzieszowice – Rozwój Katowice
ROW 1964 Rybnik – Ślęza Wrocław
Polonia Bytom – Foto-Higiena Gać
Falubaz Zielona Góra – Rekord Bielsko-Biała
Ruch Chorzów – Zagłębie II Lubin
LZS Starowice Dolne – Pniówek Pawłowice Śląskie

Kolejka 2 – 10-11 sierpnia
Śląsk II Wrocław – Pniówek Pawłowice Śląskie
Zagłębie II Lubin – LZS Starowice Dolne
Rekord Bielsko-Biała – Ruch Chorzów
Foto-Higiena Gać – Falubaz Zielona Góra
Ślęza Wrocław – Polonia Bytom
Rozwój Katowice – ROW 1964 Rybnik
Górnik II Zabrze – Ruch Zdzieszowice
Piast Żmigród – Stal Brzeg
Gwarek Tarnowskie Góry – Miedź II Legnica

Kolejka 3 – 17-18 sierpnia
Miedź II Legnica – Śląsk II Wrocław
Stal Brzeg – Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Zdzieszowice – Piast Żmigród
ROW 1964 Rybnik – Górnik II Zabrze
Polonia Bytom – Rozwój Katowice
Falubaz Zielona Góra – Ślęza Wrocław
Ruch Chorzów – Foto-Higiena Gać
LZS Starowice Dolne – Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie – Zagłębie II Lubin

Kolejka 4 – 24-25 sierpnia
Śląsk II Wrocław – Zagłębie II Lubin
Rekord Bielsko-Biała – Pniówek Pawłowice Śląskie
Foto-Higiena Gać – LZS Starowice Dolne
Ślęza Wrocław – Ruch Chorzów
Rozwój Katowice – Falubaz Zielona Góra
Górnik II Zabrze – Polonia Bytom
Piast Żmigród – ROW 1964 Rybnik
Gwarek Tarnowskie Góry – Ruch Zdzieszowice
Miedź II Legnica – Stal Brzeg

Kolejka 5 – 31 sierpnia-1 września
Stal Brzeg – Śląsk II Wrocław
Ruch Zdzieszowice – Miedź II Legnica
ROW 1964 Rybnik – Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Bytom – Piast Żmigród
Falubaz Zielona Góra – Górnik II Zabrze
Ruch Chorzów – Rozwój Katowice
LZS Starowice Dolne – Ślęza Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie – Foto-Higiena Gać
Zagłębie II Lubin – Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 6 – 7-8 września
Śląsk II Wrocław – Rekord Bielsko-Biała
Foto-Higiena Gać – Zagłębie II Lubin
Ślęza Wrocław – Pniówek Pawłowice Śląskie
Rozwój Katowice – LZS Starowice Dolne
Górnik II Zabrze – Ruch Chorzów
Piast Żmigród – Falubaz Zielona Góra
Gwarek Tarnowskie Góry – Polonia Bytom
Miedź II Legnica – ROW 1964 Rybnik
Stal Brzeg – Ruch Zdzieszowice

Kolejka 7 – 14-15 września
Ruch Zdzieszowice – Śląsk II Wrocław
ROW 1964 Rybnik – Stal Brzeg
Polonia Bytom – Miedź II Legnica
Falubaz Zielona Góra – Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Chorzów – Piast Żmigród
LZS Starowice Dolne – Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie – Rozwój Katowice
Zagłębie II Lubin – Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała – Foto-Higiena Gać

Kolejka 8 – 21-22 września
Śląsk II Wrocław – Foto-Higiena Gać
Ślęza Wrocław – Rekord Bielsko-Biała
Rozwój Katowice – Zagłębie II Lubin
Górnik II Zabrze – Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Żmigród – LZS Starowice Dolne
Gwarek Tarnowskie Góry – Ruch Chorzów
Miedź II Legnica – Falubaz Zielona Góra
Stal Brzeg – Polonia Bytom
Ruch Zdzieszowice – ROW 1964 Rybnik

Kolejka 9 – 28-29 września
ROW 1964 Rybnik – Śląsk II Wrocław
Polonia Bytom – Ruch Zdzieszowice
Falubaz Zielona Góra – Stal Brzeg
Ruch Chorzów – Miedź II Legnica
LZS Starowice Dolne – Gwarek Tarnowskie Góry
Pniówek Pawłowice Śląskie – Piast Żmigród
Zagłębie II Lubin – Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała – Rozwój Katowice
Foto-Higiena Gać – Ślęza Wrocław

Kolejka 10 – 5-6 października
Śląsk II Wrocław – Ślęza Wrocław
Rozwój Katowice – Foto-Higiena Gać
Górnik II Zabrze – Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród – Zagłębie II Lubin
Gwarek Tarnowskie Góry – Pniówek Pawłowice Śląskie
Miedź II Legnica – LZS Starowice Dolne
Stal Brzeg – Ruch Chorzów
Ruch Zdzieszowice – Falubaz Zielona Góra
ROW 1964 Rybnik – Polonia Bytom

Kolejka 11 – 12-13 października
Polonia Bytom – Śląsk II Wrocław
Falubaz Zielona Góra – ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów – Ruch Zdzieszowice
LZS Starowice Dolne – Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice Śląskie – Miedź II Legnica
Zagłębie II Lubin – Gwarek Tarnowskie Góry
Rekord Bielsko-Biała – Piast Żmigród
Foto-Higiena Gać – Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław – Rozwój Katowice

Kolejka 12 – 19-20 października
Śląsk II Wrocław – Rozwój Katowice
Górnik II Zabrze – Ślęza Wrocław
Piast Żmigród – Foto-Higiena Gać
Gwarek Tarnowskie Góry – Rekord Bielsko-Biała
Miedź II Legnica – Zagłębie II Lubin
Stal Brzeg – Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Zdzieszowice – LZS Starowice Dolne
ROW 1964 Rybnik – Ruch Chorzów
Polonia Bytom – Falubaz Zielona Góra

Kolejka 13 – 26-27 października
Falubaz Zielona Góra – Śląsk II Wrocław
Ruch Chorzów – Polonia Bytom
LZS Starowice Dolne – ROW 1964 Rybnik
Pniówek Pawłowice Śląskie – Ruch Zdzieszowice
Zagłębie II Lubin – Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała – Miedź II Legnica
Foto-Higiena Gać – Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław – Piast Żmigród
Rozwój Katowice – Górnik II Zabrze

Kolejka 14 – 2-3 listopada
Śląsk II Wrocław – Górnik II Zabrze
Piast Żmigród – Rozwój Katowice
Gwarek Tarnowskie Góry – Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica – Foto-Higiena Gać
Stal Brzeg – Rekord Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice – Zagłębie II Lubin
ROW 1964 Rybnik – Pniówek Pawłowice Śląskie
Polonia Bytom – LZS Starowice Dolne
Falubaz Zielona Góra – Ruch Chorzów

Kolejka 15 – 9-10 listopada
Ruch Chorzów – Śląsk II Wrocław
LZS Starowice Dolne – Falubaz Zielona Góra
Pniówek Pawłowice Śląskie – Polonia Bytom
Zagłębie II Lubin – ROW 1964 Rybnik
Rekord Bielsko-Biała – Ruch Zdzieszowice
Foto-Higiena Gać – Stal Brzeg
Ślęza Wrocław – Miedź II Legnica
Rozwój Katowice – Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze – Piast Żmigród

Kolejka 16 – 16-17 listopada
Śląsk II Wrocław – Piast Żmigród
Gwarek Tarnowskie Góry – Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica – Rozwój Katowice
Stal Brzeg – Ślęza Wrocław
Ruch Zdzieszowice – Foto-Higiena Gać
ROW 1964 Rybnik – Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom – Zagłębie II Lubin
Falubaz Zielona Góra – Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Chorzów – LZS Starowice Dolne

Kolejka 17 – 23-24 listopada
LZS Starowice Dolne – Śląsk II Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie – Ruch Chorzów
Zagłębie II Lubin – Falubaz Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała – Polonia Bytom
Foto-Higiena Gać – ROW 1964 Rybnik
Ślęza Wrocław – Ruch Zdzieszowice
Rozwój Katowice – Stal Brzeg
Górnik II Zabrze – Miedź II Legnica
Piast Żmigród – Gwarek Tarnowskie Góry

Kolejka 18
Śląsk II Wrocław – Gwarek Tarnowskie Góry
Piast Żmigród – Miedź II Legnica
Górnik II Zabrze – Stal Brzeg
Rozwój Katowice – Ruch Zdzieszowice
Ślęza Wrocław – ROW 1964 Rybnik
Foto-Higiena Gać – Polonia Bytom
Rekord Bielsko-Biała – Falubaz Zielona Góra
Zagłębie II Lubin – Ruch Chorzów
Pniówek Pawłowice Śląskie – LZS Starowice Dolne

Kolejka 19
Pniówek Pawłowice Śląskie – Śląsk II Wrocław
LZS Starowice Dolne – Zagłębie II Lubin
Ruch Chorzów – Rekord Bielsko-Biała
Falubaz Zielona Góra – Foto-Higiena Gać
Polonia Bytom – Ślęza Wrocław
ROW 1964 Rybnik – Rozwój Katowice
Ruch Zdzieszowice – Górnik II Zabrze
Stal Brzeg – Piast Żmigród
Miedź II Legnica – Gwarek Tarnowskie Góry

Kolejka 20
Śląsk II Wrocław – Miedź II Legnica
Gwarek Tarnowskie Góry – Stal Brzeg
Piast Żmigród – Ruch Zdzieszowice
Górnik II Zabrze – ROW 1964 Rybnik
Rozwój Katowice – Polonia Bytom
Ślęza Wrocław – Falubaz Zielona Góra
Foto-Higiena Gać – Ruch Chorzów
Rekord Bielsko-Biała – LZS Starowice Dolne
Zagłębie II Lubin – Pniówek Pawłowice Śląskie

Kolejka 21
Zagłębie II Lubin – Śląsk II Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie – Rekord Bielsko-Biała
LZS Starowice Dolne – Foto-Higiena Gać
Ruch Chorzów – Ślęza Wrocław
Falubaz Zielona Góra – Rozwój Katowice
Polonia Bytom – Górnik II Zabrze
ROW 1964 Rybnik – Piast Żmigród
Ruch Zdzieszowice – Gwarek Tarnowskie Góry
Stal Brzeg – Miedź II Legnica

Kolejka 22
Śląsk II Wrocław – Stal Brzeg
Miedź II Legnica – Ruch Zdzieszowice
Gwarek Tarnowskie Góry – ROW 1964 Rybnik
Piast Żmigród – Polonia Bytom
Górnik II Zabrze – Falubaz Zielona Góra
Rozwój Katowice – Ruch Chorzów
Ślęza Wrocław – LZS Starowice Dolne
Foto-Higiena Gać – Pniówek Pawłowice Śląskie
Rekord Bielsko-Biała – Zagłębie II Lubin

Kolejka 23
Rekord Bielsko-Biała – Śląsk II Wrocław
Zagłębie II Lubin – Foto-Higiena Gać
Pniówek Pawłowice Śląskie – Ślęza Wrocław
LZS Starowice Dolne – Rozwój Katowice
Ruch Chorzów – Górnik II Zabrze
Falubaz Zielona Góra – Piast Żmigród
Polonia Bytom – Gwarek Tarnowskie Góry
ROW 1964 Rybnik – Miedź II Legnica
Ruch Zdzieszowice – Stal Brzeg

Kolejka 24
Śląsk II Wrocław – Ruch Zdzieszowice
Stal Brzeg – ROW 1964 Rybnik
Miedź II Legnica – Polonia Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry – Falubaz Zielona Góra
Piast Żmigród – Ruch Chorzów
Górnik II Zabrze – LZS Starowice Dolne
Rozwój Katowice – Pniówek Pawłowice Śląskie
Ślęza Wrocław – Zagłębie II Lubin
Foto-Higiena Gać – Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 25
Foto-Higiena Gać – Śląsk II Wrocław
Rekord Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław
Zagłębie II Lubin – Rozwój Katowice
Pniówek Pawłowice Śląskie – Górnik II Zabrze
LZS Starowice Dolne – Piast Żmigród
Ruch Chorzów – Gwarek Tarnowskie Góry
Falubaz Zielona Góra – Miedź II Legnica
Polonia Bytom – Stal Brzeg
ROW 1964 Rybnik – Ruch Zdzieszowice

Kolejka 26
Śląsk II Wrocław – ROW 1964 Rybnik
Ruch Zdzieszowice – Polonia Bytom
Stal Brzeg – Falubaz Zielona Góra
Miedź II Legnica – Ruch Chorzów
Gwarek Tarnowskie Góry – LZS Starowice Dolne
Piast Żmigród – Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik II Zabrze – Zagłębie II Lubin
Rozwój Katowice – Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław – Foto-Higiena Gać

Kolejka 27
Ślęza Wrocław – Śląsk II Wrocław
Foto-Higiena Gać – Rozwój Katowice
Rekord Bielsko-Biała – Górnik II Zabrze
Zagłębie II Lubin – Piast Żmigród
Pniówek Pawłowice Śląskie – Gwarek Tarnowskie Góry
LZS Starowice Dolne – Miedź II Legnica
Ruch Chorzów – Stal Brzeg
Falubaz Zielona Góra – Ruch Zdzieszowice
Polonia Bytom – ROW 1964 Rybnik

Kolejka 28
Śląsk II Wrocław – Polonia Bytom
ROW 1964 Rybnik – Falubaz Zielona Góra
Ruch Zdzieszowice – Ruch Chorzów
Stal Brzeg – LZS Starowice Dolne
Miedź II Legnica – Pniówek Pawłowice Śląskie
Gwarek Tarnowskie Góry – Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród – Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze – Foto-Higiena Gać
Rozwój Katowice – Ślęza Wrocław

Kolejka 29
Rozwój Katowice – Śląsk II Wrocław
Ślęza Wrocław – Górnik II Zabrze
Foto-Higiena Gać – Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała – Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębie II Lubin – Miedź II Legnica
Pniówek Pawłowice Śląskie – Stal Brzeg
LZS Starowice Dolne – Ruch Zdzieszowice
Ruch Chorzów – ROW 1964 Rybnik
Falubaz Zielona Góra – Polonia Bytom

Kolejka 30
Śląsk II Wrocław – Falubaz Zielona Góra
Polonia Bytom – Ruch Chorzów
ROW 1964 Rybnik – LZS Starowice Dolne
Ruch Zdzieszowice – Pniówek Pawłowice Śląskie
Stal Brzeg – Zagłębie II Lubin
Miedź II Legnica – Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry – Foto-Higiena Gać
Piast Żmigród – Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze – Rozwój Katowice

Kolejka 31
Górnik II Zabrze – Śląsk II Wrocław
Rozwój Katowice – Piast Żmigród
Ślęza Wrocław – Gwarek Tarnowskie Góry
Foto-Higiena Gać – Miedź II Legnica
Rekord Bielsko-Biała – Stal Brzeg
Zagłębie II Lubin – Ruch Zdzieszowice
Pniówek Pawłowice Śląskie – ROW 1964 Rybnik
LZS Starowice Dolne – Polonia Bytom
Ruch Chorzów – Falubaz Zielona Góra

Kolejka 32
Śląsk II Wrocław – Ruch Chorzów
Falubaz Zielona Góra – LZS Starowice Dolne
Polonia Bytom – Pniówek Pawłowice Śląskie
ROW 1964 Rybnik – Zagłębie II Lubin
Ruch Zdzieszowice – Rekord Bielsko-Biała
Stal Brzeg – Foto-Higiena Gać
Miedź II Legnica – Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry – Rozwój Katowice
Piast Żmigród – Górnik II Zabrze

Kolejka 33
Piast Żmigród – Śląsk II Wrocław
Górnik II Zabrze – Gwarek Tarnowskie Góry
Rozwój Katowice – Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław – Stal Brzeg
Foto-Higiena Gać – Ruch Zdzieszowice
Rekord Bielsko-Biała – ROW 1964 Rybnik
Zagłębie II Lubin – Polonia Bytom
Pniówek Pawłowice Śląskie – Falubaz Zielona Góra
LZS Starowice Dolne – Ruch Chorzów

Kolejka 34
Śląsk II Wrocław – LZS Starowice Dolne
Ruch Chorzów – Pniówek Pawłowice Śląskie
Falubaz Zielona Góra – Zagłębie II Lubin
Polonia Bytom – Rekord Bielsko-Biała
ROW 1964 Rybnik – Foto-Higiena Gać
Ruch Zdzieszowice – Ślęza Wrocław
Stal Brzeg – Rozwój Katowice
Miedź II Legnica – Górnik II Zabrze
Gwarek Tarnowskie Góry – Piast Żmigród

źródło: 90miut.pl