Terminarz eWinner II ligi 2022/2023 15 czerwca 2022

PZPN ogłosił terminarz eWinner II ligi na sezon 2022/2023. Rozgrywki potrwają od 16-17 lipca do 3-4 czerwca. Jesienią zostanie rozegranych 19 kolejek – ostatnia 12-13 listopada.

 

Kolejka 1 – 16-17 lipca

Wisła Puławy – GKS Jastrzębie
Wigry Suwałki – Lech II Poznań
Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków
Radunia Stężyca – Śląsk II Wrocław
Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg – Stomil Olsztyn
Zagłębie II Lubin – Pogoń Siedlce
Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo – KKS Kalisz
Garbarnia Kraków – Motor Lublin
Olimpia Elbląg – Górnik Polkowice

 

Kolejka 2 – 23-24 lipca

GKS Jastrzębie – Górnik Polkowice
Motor Lublin – Olimpia Elbląg
KKS Kalisz – Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce – Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo
Stomil Olsztyn – Zagłębie II Lubin
Śląsk II Wrocław – Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg
Znicz Pruszków – Radunia Stężyca
Lech II Poznań – Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy – Wigry Suwałki

 

Kolejka 3 – 30-31 lipca

Wigry Suwałki – GKS Jastrzębie
Siarka Tarnobrzeg – Wisła Puławy
Radunia Stężyca – Lech II Poznań
Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg – Znicz Pruszków
Zagłębie II Lubin – Śląsk II Wrocław
Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo – Stomil Olsztyn
Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg – KKS Kalisz
Górnik Polkowice – Motor Lublin

 

Kolejka 4 – 6-7 sierpnia

GKS Jastrzębie – Motor Lublin
KKS Kalisz – Górnik Polkowice
Pogoń Siedlce – Olimpia Elbląg
Stomil Olsztyn – Garbarnia Kraków
Śląsk II Wrocław – Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo
Znicz Pruszków – Zagłębie II Lubin
Lech II Poznań – Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg
Wisła Puławy – Radunia Stężyca
Wigry Suwałki – Siarka Tarnobrzeg

 

Kolejka 5 – 10 sierpnia

Siarka Tarnobrzeg – GKS Jastrzębie
Radunia Stężyca – Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg – Wisła Puławy
Zagłębie II Lubin – Lech II Poznań
Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo – Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków – Śląsk II Wrocław
Olimpia Elbląg – Stomil Olsztyn
Górnik Polkowice – Pogoń Siedlce
Motor Lublin – KKS Kalisz

 

Kolejka 6 – 13-14 sierpnia

GKS Jastrzębie – KKS Kalisz
Pogoń Siedlce – Motor Lublin
Stomil Olsztyn – Górnik Polkowice
Śląsk II Wrocław – Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków – Garbarnia Kraków
Lech II Poznań – Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo
Wisła Puławy – Zagłębie II Lubin
Wigry Suwałki – Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg
Siarka Tarnobrzeg – Radunia Stężyca

 

Kolejka 7 – 20-21 sierpnia

Radunia Stężyca – GKS Jastrzębie
Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg – Siarka Tarnobrzeg
Zagłębie II Lubin – Wigry Suwałki
Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo – Wisła Puławy
Garbarnia Kraków – Lech II Poznań
Olimpia Elbląg – Znicz Pruszków
Górnik Polkowice – Śląsk II Wrocław
Motor Lublin – Stomil Olsztyn
KKS Kalisz – Pogoń Siedlce

 

Kolejka 8 – 27-28 sierpnia

GKS Jastrzębie – Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn – KKS Kalisz
Śląsk II Wrocław – Motor Lublin
Znicz Pruszków – Górnik Polkowice
Lech II Poznań – Olimpia Elbląg
Wisła Puławy – Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki – Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg – Zagłębie II Lubin
Radunia Stężyca – Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg

 

Kolejka 9 – 3-4 września

Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg – GKS Jastrzębie
Zagłębie II Lubin – Radunia Stężyca
Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo – Siarka Tarnobrzeg
Garbarnia Kraków – Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg – Wisła Puławy
Górnik Polkowice – Lech II Poznań
Motor Lublin – Znicz Pruszków
KKS Kalisz – Śląsk II Wrocław
Pogoń Siedlce – Stomil Olsztyn

 

Kolejka 10 – 10-11 września

GKS Jastrzębie – Stomil Olsztyn
Śląsk II Wrocław – Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków – KKS Kalisz
Lech II Poznań – Motor Lublin
Wisła Puławy – Górnik Polkowice
Wigry Suwałki – Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg – Garbarnia Kraków
Radunia Stężyca – Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo
Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg – Zagłębie II Lubin

 

Kolejka 11 – 17-18 września

Zagłębie II Lubin – GKS Jastrzębie
Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo – Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg
Garbarnia Kraków – Radunia Stężyca
Olimpia Elbląg – Siarka Tarnobrzeg
Górnik Polkowice – Wigry Suwałki
Motor Lublin – Wisła Puławy
KKS Kalisz – Lech II Poznań
Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków
Stomil Olsztyn – Śląsk II Wrocław

 

Kolejka 12 – 24-25 września

GKS Jastrzębie – Śląsk II Wrocław
Znicz Pruszków – Stomil Olsztyn
Lech II Poznań – Pogoń Siedlce
Wisła Puławy – KKS Kalisz
Wigry Suwałki – Motor Lublin
Siarka Tarnobrzeg – Górnik Polkowice
Radunia Stężyca – Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg – Garbarnia Kraków
Zagłębie II Lubin – Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo

 

Kolejka 13 – 1-2 października

Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo – GKS Jastrzębie
Garbarnia Kraków – Zagłębie II Lubin
Olimpia Elbląg – Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg
Górnik Polkowice – Radunia Stężyca
Motor Lublin – Siarka Tarnobrzeg
KKS Kalisz – Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce – Wisła Puławy
Stomil Olsztyn – Lech II Poznań
Śląsk II Wrocław – Znicz Pruszków

 

Kolejka 14 – 8-9 października

GKS Jastrzębie – Znicz Pruszków
Lech II Poznań – Śląsk II Wrocław
Wisła Puławy – Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki – Pogoń Siedlce
Siarka Tarnobrzeg – KKS Kalisz
Radunia Stężyca – Motor Lublin
Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg – Górnik Polkowice
Zagłębie II Lubin – Olimpia Elbląg
Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo – Garbarnia Kraków

 

Kolejka 15 – 15-16 października

Garbarnia Kraków – GKS Jastrzębie
Olimpia Elbląg – Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo
Górnik Polkowice – Zagłębie II Lubin
Motor Lublin – Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg
KKS Kalisz – Radunia Stężyca
Pogoń Siedlce – Siarka Tarnobrzeg
Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki
Śląsk II Wrocław – Wisła Puławy
Znicz Pruszków – Lech II Poznań

 

Kolejka 16 – 22-23 października

GKS Jastrzębie – Lech II Poznań
Wisła Puławy – Znicz Pruszków
Wigry Suwałki – Śląsk II Wrocław
Siarka Tarnobrzeg – Stomil Olsztyn
Radunia Stężyca – Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg – KKS Kalisz
Zagłębie II Lubin – Motor Lublin
Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo – Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków – Olimpia Elbląg

 

Kolejka 17 – 29-30 października

Olimpia Elbląg – GKS Jastrzębie
Górnik Polkowice – Garbarnia Kraków
Motor Lublin – Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo
KKS Kalisz – Zagłębie II Lubin
Pogoń Siedlce – Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg
Stomil Olsztyn – Radunia Stężyca
Śląsk II Wrocław – Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków – Wigry Suwałki
Lech II Poznań – Wisła Puławy

 

Kolejka 18 – 5-6 listopada

GKS Jastrzębie – Wisła Puławy
Lech II Poznań – Wigry Suwałki
Znicz Pruszków – Siarka Tarnobrzeg
Śląsk II Wrocław – Radunia Stężyca
Stomil Olsztyn – Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Siedlce – Zagłębie II Lubin
KKS Kalisz – Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo
Motor Lublin – Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice – Olimpia Elbląg

 

Kolejka 19 – 12-13 listopada

Górnik Polkowice – GKS Jastrzębie
Olimpia Elbląg – Motor Lublin
Garbarnia Kraków – KKS Kalisz
Polonia Warszawa / Legionovia Legionowo – Pogoń Siedlce
Zagłębie II Lubin – Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziądz / Kotwica Kołobrzeg – Śląsk II Wrocław
Radunia Stężyca – Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg – Lech II Poznań
Wigry Suwałki – Wisła Puławy