Terminarz 8., 9., 10. i 11. kolejki Ekstraklasy 20 sierpnia 2019

Departament Logistyki Rozgrywek opublikował terminarz 8., 9., 10. i 11. kolejki PKO Ekstraklasy. W przypadku awansu Legii Warszawa do fazy grupowej Ligi Europy zaległe spotkanie 4. kolejki Wisła Płock – Legia Warszawa zostanie rozegrane 16 września o godz. 20:30. W przypadku braku awansu Legii Warszawa do fazy grupowej Ligi Europy zaległe spotkanie 4. kolejki Wisła Płock – Legia Warszawa zostanie rozegrane 17 lub 18 września o godz. 19:00. Ten termin będzie musiał zostać zatwierdzony przez UEFA, w związku z zaplanowanymi w tych dniach spotkaniami Ligi Mistrzów.

 

8. kolejka:

13 września (piątek):

Zagłębie Lubin – Wisła Płock, godz. 18:00
Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa, godz. 20:30

 

14 września (sobota):

Raków Częstochowa – Arka Gdynia, godz. 15:00
Lechia Gdańsk – Lech Poznań, godz. 17:30
Korona Kielce – Wisła Kraków, godz. 20:00

 

15 września (niedziela):

Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź, godz. 15:00
Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław, godz. 17:30

 

16 września (poniedziałek):

Cracovia – Piast Gliwice, godz. 18:00

9. kolejka:

20 września (piątek):

Piast Gliwice – Raków Częstochowa, godz. 18:00
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok, godz. 20:30

 

21 września (sobota):

ŁKS Łódź – Arka Gdynia, godz. 15:00
Lechia Gdańsk – Korona Kielce, godz. 17:30
Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin, godz. 20:00

 

22 września (niedziela):

Wisła Płock – Wisła Kraków, godz. 12:30
Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze, godz. 15:00
Cracovia – Legia Warszawa, godz. 17:30

10. kolejka:

27 września (piątek):

Korona Kielce – Śląsk Wrocław, godz. 20:30

 

28 września (sobota):

Raków Częstochowa – Wisła Płock, godz. 15:00
Legia Warszawa – Lechia Gdańsk, godz. 17:30
Górnik Zabrze – Lech Poznań, godz. 20:00

 

29 września (niedziela):

Arka Gdynia – Piast Gliwice, godz. 12:30
Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin, godz. 15:00
Wisła Kraków – Cracovia, godz. 17:30

 

30 września (poniedziałek):

Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź, godz. 18:00

11. kolejka:

4 października (piątek):

Wisła Płock – Arka Gdynia, godz. 18:00
Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok, godz. 20:30

 

5 października (sobota):

Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa, godz. 15:00
Lech Poznań – Wisła Kraków, godz. 17:30
Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin, godz. 20:00

 

6 października (niedziela):

ŁKS Łódź – Korona Kielce, godz. 12:30
Cracovia – Górnik Zabrze, godz. 15:00
Piast Gliwice – Legia Warszawa, godz. 17:30

źródło: 90minut.pl