Spontaniczne spotkanie na autostradzie 9 marca 2019

Grupa Elanowców, Stali Rzeszów, Ruchu Chorzów oraz kibiców Widzewa jadących na mecz do Łodzi (Widzew na własnym stadionie podejmował dzisiaj drużynę ROW-u Rybnik) całkiem przypadkowo na autostradzie trafiła na Olimpie Elbląg, która wracała z Częstochowy ze swojego wyjazdu. Olimpia podejmuje rękawice i dochodzi do starcia, po tej walce kilka fantów trafia w ręce koalicji.

Przypominamy, że Olimpia Elbląg dzisiaj rozgrywała wyjazdowy mecz w Częstochowie, gdzie pojawiła się w 60 osób, dodatkowo wspierana była przez 114 fanatyków Zagłębia Sosnowiec. Tak na szybko relacjonowali wyjazd: Na pierwszy wiosenny wyjazd wybraliśmy się w 60 osób z flagą 1945. Wspierało nas 114 kibiców Zagłębia Sosnowiec. Dzięki wielkie!

Skra Częstochowa – Olimpia Elbląg 09.03.2019

 

Relacja Olimpii Elbląg:

Wczorajszy wyjazd za nami, na mecz do Częstochowy wyruszyliśmy furami w sile 50 osób z flagą „1945”. Na stadion docieramy około godzinę przed meczem. Prowadzimy raz lepszy raz gorszy doping jednak i to nie pomogło chłopakom w odniesieniu zwycięstwa. Po meczu zapakowaliśmy się do aut i ruszyliśmy w drogę powrotną. Na trasie siada nam jeden z samochodów przez co musimy zrobić długi i jak się później okazało aktywny postój. Przypadkowo spotkaliśmy się z jadącą do Łodzi koalicją. Z naszej strony 40 osób ich zdecydowanie więcej. Chwila walki i nasza porażka. Po wszystkim stoimy jeszcze około dwóch godzin i zawijamy w drogę powrotną. W Elblągu zameldowaliśmy się o 1 w nocy. W Częstochowie wspiera nas 114 braci z Sosnowca. Łącznie na sektorze zasiadło 60 kibiców Olimpii

P.S. Co niektórym z koalicji korona z głowy nie spadnie jeśli będą bili się bez przedłużek

Walczyć trenować! ! ! 

 

Relacja Elany Toruń:

W drodze do Lodzi trafiamy sie na spontanie z Olimpia Elblag. Liczby mniej wiecej rowne po 60 osob. Po naszej stronie takze Stal, Ruch i Widzew. Olimpia ma ochote na harce wiec dochodzi do starcia z ktorego wychodzimy zwyciesko. Po wszystkim kiedy wsiadamy juz do aut Olimpia cos tam do nas krzyczy i najwidoczniej ma ochote na dogrywke wiec wracamy i dochodzi do drugiego starcia. Tym razem stawiaja mniejszy opor i wymiana krotsza. Przod obity i reszta wycofka. Pare fantow do przodu.