Słów kilka od Ultra Wisła 7 lutego 2019

Ostatnimi czasy wokół Wisły Kraków były spore zawirowania, ostatecznie Biała Gwiazda wyszła z dołka i dalej będzie występowała na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. ABG zaopatrzyła już się w ponad 10 tysięcy karnetów, a pierwszy mecz na własnym stadionie po przerwie zimowej przyjdzie im zagrać z drużyną Śląska Wrocław, w dość słabym terminie jakim niewątpliwie jest poniedziałek (18 luty) godzina 18:00. Jeżeli chodzi o wyjazdy Wisły, na tą chwilę jedynym podmiotem mogącym formalnie zająć się ich organizacją jest klub, jednak jak czytamy w wpisie Ultrasów ma się to szybko unormować. Poniżej umieszczamy cały wpis, jaki pojawił się na profilu Ultrasów Wisły Kraków.

Wisła Kraków – Legia Warszawa 23.09.2016 | Fot. Radosław Bełżek

 

Panie, Panowie

Napiszemy rzecz dla nas oczywistą przez cały mijający okres, ale wymagającą oficjalnego ogłoszenia.

Ultra Wisła dalej, bez zmian, będzie się zajmować prowadzeniem dopingu, tworzeniem opraw i dbaniem o atmosferę podczas spotkań przy Reymonta. Braliśmy za to odpowiedzialność i brać będziemy, zwłaszcza w momencie takim jak ten.

Jesteśmy z Wisłą na dobre i na złe. Nasze działania są ZAWSZE kierowane w pełni dobrem Wisły i zawsze to było, jest i będzie naszym priorytetem. Wierzymy, że razem, jako kibice Białej Gwiazdy pomożemy wyjść klubowi z zakrętu, jak również sobie wzajemnie – w powrocie do pełnej kibicowskiej chwały ABG. Będziemy ku temu dążyć niezależnie od tego ile czasu ma to zająć.

Teraz każdy z Was ma jedno zadanie – zakupić karnet. Wierzymy, że wspólnie z całym stadionem poniesiemy na wiosnę piłkarzy ku jak najlepszym wynikom.

PS Aktualnie jedynym podmiotem mogącym formalnie zająć się organizacją wyjazdów jest KLUB. Jesteśmy spokojni, że w tej kwestii też wszystko szybko się unormuje.

AVE WISŁA!

źródło: Ultra Wisła