Kibice Siarki i Wisłoki odwiedzili stadion w Mielcu 9 października 2018

Wczoraj kibice Stali Mielec wydali oświadczenie, w którym poinformowali że nie będą już zajmować się prowadzeniem dopingu, organizacją wyjazdów oraz przygotowywaniem opraw na meczach Stali. Dzisiaj sympatycy Siarki wspólnie z Wisłoką odwiedzili stadion w mielcu w 45 osób. Na gnieździe zawisł również okazjonalny transparent.

 

Relacja kibiców Siarki:

Dziś wspólnie z Wisłoką w 45 osób odwiedzamy stadion Stali by w związku z wczorajszym oświadczeniem kibiców z Mielca, pożegnać ich zniczami i okazjonalnym transparentem. Bez cienia szacunku i wyrazów współczucia. 

 

Oświadczenie kibiców Stali Mielec:

W sobotę po spotkaniu osób decyzyjnych, odpowiedzialnych za ruch kibicowski na meczach FKS Stal Mielec podjęto niezwykle trudną dla nas wszystkich decyzję. Co za tym idzie nie będziemy zajmować się prowadzeniem dopingu, organizacją wyjazdów oraz przygotowywaniem opraw na meczach FKS Stal Mielec. Mamy nadzieję, że zmobilizuje to do działania większość kibicow, którzy się za takich uważają. Dobro Stali Mielec leży wszystkim na sercu, ale niestety nie w takim stylu jak do tej pory. Decyzja ciężka, ale konieczna.