Sektor gości w Gdańsku zamknięty? 6 grudnia 2018

Pierwotnie niedzielny mecz w Gdańsku miał odbyć się bez zorganizowanej grupy przyjezdnych, jednak Komisja Ligi postanowiła zawiesić zakaz wyjazdowy Legionistów. Kibice Legii od dłuższego czasu mobilizują się na wyjazd nad morze, gdzie zapowiadają się na 1400 osób. Dzisiaj na profilu Nieznanych Sprawców pojawił się komunikat, w którym poinformowali, że policja bez żadnego powodu postanowiła zamknąć sektor gości. Pomimo tego, Legioniści i tak zapowiadają swoją obecność, a gdyby z jakiegoś powodu nie zostali wpuszczeni na stadion, to „na pewno znajdą w Trójmieście wiele innych atrakcyjnych miejsc” – czytamy.

 

Nieznani Sprawcy:
Drodzy Kibice… SKANDAL!!!

Przed chwilą dotarła do nas szokująca wiadomość- policja bez żadnego powodu, zamknęła sektor gości w Gdańsku na mecz z naszym klubem! W zeszłym tygodniu komisja ligii oficjalnie zawiesiła nam zakaz wyjazdowy na mecz w Gdańsku. W związku z tym rozpoczęliśmy mobilizację wśród kibiców, aby pojechać tam w jak największej liczbie i wspierać naszych piłkarzy na tym bardzo ważnym meczu. Bilety zostały sprzedane, na wyjazd zapisało się około 1400 Legionistów chętnych wspierać w niedzielę swój klub. Pociąg specjalny został zamówiony i opłacony! TRZY DNI przed meczem dowiadujemy się, że bez żadnego rozsądnego powodu, policja (!) po raz kolejny chce decydować kto może oglądać mecze, a kto nie, po prostu zamyka sektor dla kibiców przyjezdnych. Policja nie po raz pierwszy uzurpuje sobie prawo do zarządzania rozgrywkami piłkarskim w naszym kraju, co uważamy za oburzające i abstrakcyjne.

Z tego miejsca my, kibice Legii Warszawa oświadczamy, że 9.12 tak jak planowaliśmy WSZYSCY JEDZIEMY DO GDAŃSKA. Jeśli bez żadnego powodu uniemożliwia nam się pójście na mecz, to na pewno znajdziemy w Trójmieście wiele innych atrakcyjnych miejsc, w których spędzimy ten niedzielny wieczór. Jak zapowiadaliśmy, tak zrobimy-KTO MOŻE TEN… NAD MORZE.

Kibice Legii Warszawa

źródło: Nieznani Sprawcy