Sączersi solidarni z kibicami Cracovii 4 marca 2018

18 marca na meczu pomiędzy Cracovią i Sandecją, oprócz gospodarzy nie pojawią się również kibice z Nowego Sącza. Sączersi dołączyli do trwającego bojkotu kibiców z Krakowa. Pomimo braku wyjazdu na mecz przyjaźni, kibice Sandecji przyszykowali na ten weekend alternatywny wyjazd, więcej będziemy mogli dowiedzieć się już jutro. O bojkocie kibiców Cracovii informowaliśmy TUTAJ.

 

Jak informują kibice Cracovii:

Po raz kolejny możemy się przekonać na własnej skórze co to jest kibicowska solidarność i braterska więź. Parę dni temu informowaliśmy i dołączeniu do bojkotu przez kibiców gdyńskiej Arki, a już dzisiaj możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu Sandecji że w geście solidarności również nie pojawia się na zgodnym meczu z Pasami. Bracia- wielkie dzięki za wsparcie!

 

Cracovia – Arka Gdynia 04.03.2018 | Fot. Cracovia w obiektywie

 

Oświadczenie kibiców Sandecji:

Jak wszyscy wiemy (a jak ktoś nie wie to się dowie) nasi Bracia z Cracovii są w konfilkcie z klubem i bojkotują mecze na swoim stadionie. W ramach kibicowskiej solidarności oczywiście przyłączamy się do bojkotu i wyjazd do Krakowa NIE będzie organizowany.

Ale nie martwcie się, na biuro podróży SączersTravel zawsze można liczyć, szykujemy dla was ciekawą alternatywę na ten weekend. Więcej informacji na ten temat już jutro.