Ruda 1 Cup 2019 24 marca 2019

Wczoraj odbyła się pierwsza edycja turnieju dzielnicowego pod nazwą „Ruda 1 Cup”, przez który przewinęło się ponad 100 osób. W piłkarskich zmaganiach rywalizowało 10 drużyn, z których najlepszą okazała się Trójkolorowa Halemba.

 

Trójkolorowa Ruda 1:

W dniu wczorajszym odbyła się pierwsza edycja Naszego turnieju dzielnicowego pod nazwą „Ruda 1 Cup” W piłkarskich rozgrywkach udział wzięło 10 drużyn ( 7 zespołów z Naszej dzielnicy i 3 zespoły zaprzyjaźnionych dzielnic) Dzielimy zespoły na dwie grupy po 5 drużyn i po długiej rywalizacji w półfinale meldują się przedstawiciele Starego Osiedla, Górniczej, Halemby, A także Kuźnicy.

W ostatecznym rozrachunku w meczu finałowym przedstawiciele Trójkolorowej Halemby pokonują Górniczą 4-3 I to Oni wygrywają pierwszy turniej Naszej dzielnicy. Warto odnotować, że przez turniej przewija się ponad sto osób co jasno pokazuje kto rządzi nie tylko na dzielnicy, ale także w całym mieście. Po turnieju zabawa przenosi się w różne części dzielnicy i do późnych godzin integrujemy się wraz z przyjaciółmi zaproszonymi na turniej. Poniżej prezentujemy pełną listę drużyn, które wystąpiły wczoraj na Naszej imprezie.

– Stare osiedle
– Kuźnica
– Szczęść Boże
– Nałkowska / Norwida
– Karmańskie
– Młoda Ruda 1
– Górnicza
– Waryniol
– Halemba
– Biskupice

Wczorajszy dzień jasno pokazuje, że hasło „Ruda 1 Zawsze Razem” jest jak najbardziej aktualne. Do zobaczenia w przyszłych edycjach turnieju!