Robert – Kibicowska Wyprawa 8 czerwca 2021

Pamiętacie Roberta z Kibicowskiej Wyprawy? Wielokrotnie pomagał dzieciakom we wcześniejszych latach. Ma za sobą 6 wypraw, w tym jedna kajakową. Pokonał 18 000 km, miał 5 wypadków. Ostatnim razem zebrał dla dzieciaków 110 000 zł i spędził w trasie 2 miesiące. Na większość przygotowań, do trasy, jak i na sprzęt wykłada własne pieniądze. Teraz to my możemy pomóc mu w przygotowaniach do kolejnej wyprawy.

Celem jest zebranie pieniędzy na rower, którym Robert ruszy w kolejną trasę. Inicjatorem całej akcji jest HARPI, który prosił, aby każda ekipa, która jest chętna pomóc, odezwała się konkretnie do niego w celu konkretniejszych informacji odnośnie przekazania pieniędzy na w/w akcję.

 

Poniżej kilka słów od HARPIEGO:

Będąc na urlopie w Polsce zaangażowałem się w akcję, która miała na celu zorganizowanie roweru dla Roberta Ćwiklińskiego, znanego większości kibiców (i nie tylko) jako KIBICOWSKA WYPRAWA ROWEREM. Robert jest skromnym gościem, który już kolejny raz poświęca swoje wakacje, aby pomagać dzieciakom. Każdy z Was może wejść na profil KIBICOWSKA WYPRAWA (Instagram, Facebook) i sprawdzić czym zajmuje się Robert.

Aktualnie przygotowuje się do wyprawy przez Czechy i Słowację. Rower, który Robert posiada, jest już wysłużony i ja, jako jego przyjaciel, nie chciałbym aby ruszał nim w kolejna tak długą wyprawę. Mimo tego, że nie jestem już czynnym kibicem, a Robercik reprezentuje całą kibicowską Polskę, postanowiłem obdzwonić ekipy z którymi mam lepszy lub gorszy kontakt i zorganizować zrzutkę na nowy rower, którym będzie mógł ruszyć zarówno w tę jak i w kolejną wyprawę, aby pomagać najmłodszym. Wiele ekip dołożyło swoje 3 grosze, wiele na starcie zlało temat (brak słów), na kilka przybitych już ekip nadal czekamy.

Z tego miejsca chciałbym podziękować takim ekipom jak:

Unia Tarnów

Wisłoka Dębica

Resovia Rzeszów

Siarka Tarnobrzeg

Zagłębie Lubin

Wigry Suwałki

Arka Gdynia

Unia Leszno

Chrobry Głogów

Czuwaj Przemyśl

WIELKIE DZIĘKI ZA SZYBKI ODZEW!

Zwracam się z prośbą do ekip, które chcą się jeszcze przyłączyć do akcji. Piszcie do mnie na INSTAGRAMIE lub FACEBOOKU. Udzielę Wam wszystkich potrzebnych informacji.

EMIGRACJA UK : Jeżeli ktoś z kibiców mieszkających na terenie UK chce się przyłączyć, rzucić te kilka £, które przekaże do Polski, odezwijcie się.

Pamiętajmy, że jeżeli chodzi o dobro dzieciaków, powinniśmy być ponad podziałami.