Rawa Cup 2018 4 lutego 2018

W miniony weekend w rawskiej Hali Milenium odbyła się VII edycja Turnieju Młodych Widzewiaków „Rawa Cup 2018” o puchar burmistrza Rawy Mazowieckiej. Tradycyjnie, zmagania zorgananizowane zostały przez rawski oddział OSK „Tylko Widzew” i Urząd Miasta Rawa Mazowiecka, a w tym roku honorowy patronat nad imprezą objął RTS Widzew Łódź, a medialny WTM

Poniżej prezentujemy pełną relację z turnieju:

Do sportowej rywalizacji stanęło 17 drużyn złożonych z uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VII) z Rawy Mazowieckiej, Pukinina, Regnowa, Cielądza, Białej Rawskiej, Sadkowic i Żdżar. W pierwszej części turnieju rozegrana została faza grupowa, gdzie zespoły podzielone na cztery grupy rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”. Dwa najlepsze drużyny awansowały do ćwierćfinałów.

Bezpośrednio po fazie grupowej odbyła się ceremonia wręczenia nagród dla WSZYSTKICH uczestników turnieju. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkową koszulkę i plecak ufundowany przez Urząd Miasta Rawa Mazowiecka. Upominki wręczyli piłkarze Widzewa Łódź – Marcin Kozłowski i Marcin Pieńkowski. Po rozdaniu nagród odbyła się faza pucharowa. W sportowej rywalizacji bezkonkurencyjny okazał się zespół RTS Regnów, który po rzutach karnych pokonał Widzewski Cielądz III (2:2, k. 3:2). Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy Red Army, którzy wygrali z AP Biała Rawska (1:0).

Po zakończeniu rozgrywek odbyła się ceremonia wręczenia pucharów i statuetek dla zespołów, które w imieniu Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka, Dariusza Misztala wręczył Zbigniew Karpiński. Ponadto trzy najlepsze drużyny otrzymały zestawy gadżetów, ufundowanych przez klub RTS Widzew Łódź. Składamy serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników turnieju!

DO ZOBACZENIA ZA ROK!
RAWA MAZOWIECKA Z WIDZEWEM OD DZIECKA!

źródło: widzewtomy.net