Raków na zakazie 12 kwietnia 2018

Po pamiętnym spotkaniu w Chorzowie, gdzie Ruch podejmował na własnym stadionie ekipę Rakowa na Czerwono-Niebieskich nałożono półroczną karę uczęszczania na mecze wyjazdowe. Dzisiaj ekipa Rakowa podsumowała ten okres, gdzie pomimo zakazu pojawili się na 6 wyjazdach. Piłka Nożna Dla Kibiców!

 

Wieczny Raków:

Na zakazie czy bez… zawsze tam gdzie RKS!

Wczoraj po raz ostatni jechaliśmy za Rakowem na zakazie… przynajmniej na tym zakazie. Po wyjazdowym meczu w Chorzowie PZPN zafundował nam pół roku wolne od oficjalnych wypraw. Mimo nałożonego embarga byliśmy obecni wszędzie. I tak na zakazie zaliczyliśmy 6 wyjazdów, pojawiliśmy się w Grudziądzu – 64 osoby, Siedlcach – 48 osób,

 

Miedź Legnica – Raków Częstochowa 19.11.2017 – 130 osób

 

GKS Katowice – Raków Częstochowa 10.03.2018 – 157 osób

 

Stal Mielec – Raków Częstochowa 07.04.2018 – 73 osoby

 

Zagłębie Sosnowiec – Raków Częstochowa 11.04.2018 – 137 osób

W Grudziądzu oraz w Siedlcach nasza wyprawa zakończyła się pod stadionem, na pozostałych wyjazdach obecni byliśmy na trybunach dzięki uprzejmości gospodarzy. Za kibicowską pomoc i solidarność chcieliśmy podziękować następującym ekipom: Miedź Legnica, GKS Katowice, Stal Mielec, Zagłębie Sosnowie. Szacunek dla wszystkich ekip powyżej oraz każdego fanatyka jeżdżącego za Rakowem na zakazie. Do zobaczenia na szlaku!

źródło: Wieczny Raków