PRZED MECZEM: Legia Warszawa – Slavia Praga 26.08.2021 18 sierpnia 2021

Już jutro drużyna Slavii Praga na własnym obiekcie podejmie Legię Warszawa w ramach eliminacji do Ligi Europy. W czwartek, 26 sierpnia odbędzie się rewanż w Warszawie, już wiemy, że podczas tego spotkania „Żyleta” będzie wyłączona z użytkowania, wszystko przez karę, jaką UEFA nałożyła na Legionistów za mecz z Dinamo Zagrzeb. Informowaliśmy o tym TUTAJ.

Nieznani Sprawcy szybko zareagowali na zamkniętą trybunę, podczas rewanżowego spotkania w Warszawie „Żyleta” chwilowo zostaje przeniesiona na trybunę Południową.

 

Nieznani Sprawcy:
Drodzy Kibice!
Pamiętajcie mecz ze Sztiała? Nie wiadomo na chuj pytamy, bo na bank pamiętacie. Pamiętacie na pewno gdzie wtedy była Żyleta. Pamiętacie na pewno co się wtedy działo. Na 100% już wiecie do czego zmierzamy. Tak jest. 26.08. Czwartek. 21:00. Żyleta chwilowo przenosi się na trybunę POŁUDNIOWA. Żyleta to ludzie. To Wy. To My. Żyleta to atmosfera, jaką razem tworzymy. I żaden kmiot z UEFY nie jest w stanie tego zmienić.

Na meczu ze Slavią wszyscy widzimy się na trybunie południowej. Tam robimy swoje. Sprzedaż biletów startuje już w czwartek. Tam również swoje miejsce znajdą karneciarze z Żylety. Robimy swoje. Liga Europy czeka.