Prokocim Cup 2019 30 czerwca 2019

Wczoraj na terenie kompleksu treningowego Cracovii przy ulicy Wielickiej został rozegrany turniej kiboli Prokocim Cup 2019. W zmaganiach piłkarskich wzięły udział 22 drużyny. Zwycięzcami okazała się ekipa Piłkarskiego Prokocimia.

 

Stowarzyszenie Cracovia to My:
29 czerwca na terenie kompleksu treningowego CRACOVII przy ulicy Wielickiej został rozegrany turniej kiboli PROKOCIM CUP 2019. W turnieju wzięły udział 22 dwie drużyny, które zostały podzielone na 3 grupy. Mecze grupowe rozgrywane były w systemie każdy z każdym. Do bezpośredniej walki o pierwsze miejsce z trzech grup awansuje 6 drużyn, które walczą o zwycięstwo w całym turnieju. Każdy mecz trwał 14 minut.

Turniej PROKOCIM CUP 2019 wygrała ekipa Piłkarskiego Prokocimia. Drugie miejsce zajęli Wyborowi Wieliczka, a trzecie Cracovia NH.

Organizacyjnie turniej PROKOCIM CUP 2019 wyglądał bardzo dobrze. Kibice mogli posilić się przysmakami z grilla i napić się chłodnego piwa.

 

Młoda Brygada:

 

Rodowici Tarnovianie:

Wczoraj odbył się kolejny już turniej Prokocim Cup. Widać było duże zainteresowanie, zagrały aż 22 kibicowskie drużyny, podzielone na 3 grupy. My trafiamy na: Podwawelskie, Wyborowi Wieliczka, Cracovia Ruczaj, Piastów Fans Hooligans, Opravcy oraz Teligi Hooligans, wygrywamy i remisujemy po jednym spotkaniu w czterech przegrywamy i nie wychodzimy z grupy.

Nasza liczba tego dnia to 25 osób wraz z małą flagą „RT”. Turniej bardzo udany, dzięki za gościnę! PASY & TOVIA!