Portowcy jadą zwiedzać Zabrze 10 lutego 2020

Przez remont ronda w okolicy stadionu, Górnik Zabrze nie przyjmuje chwilowo kibiców gości. Portowcy jednak nie dają za wygraną i w termin meczu udadzą się na wyjazd pociągiem specjalnym, celem będzie „zwiedzanie” Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Zwiedzanie miasta bez przewodnika nie należy do tych łatwych, dlatego Pogoń zdecydowała, że na tą wycieczkę uda się męskim, pełnoletnim składem. Poniżej wpis Portowców odnoszący się do całej sytuacji.

 

Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin „Portowcy”:
Jak tam poniedziałek? U nas rewelacyjnie, nakręceni na dalsze działania. Niestety, mamy też złą wiadomość. Nasze dwa najbliższe wyjazdy to Łódź i Zabrze. Jeżeli chodzi o mecz z ŁKS-em, to już dawno byliśmy pogodzeni na mecz przed tv. Tak jak u nas, budują tam stadion i nie ma możliwości na przyjęcie kibiców gości.

Dlatego też od dłuższego czasu planowaliśmy naprawdę mocny wyjazd do Zabrza, na którym dodatkowo mamy rewelacyjny termin, tj sobota 17:30 ( 29 luty). Sektor gości zamknięty z powodu remontu… ronda w okolicy stadionu. To jak ważne jest wsparcie dla naszych piłkarzy dobitnie pokazuje ten sezon. Dlatego informujemy, że od jutra ( tj. wtorek 11 luty) wystartują bardzo szybkie i ograniczone w ilości zapisy na wyjazd pociągiem specjalnym celem „zwiedzania” Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, na które wyruszymy w sobotni poranek ostatniego dnia miesiąca.

 

Biletów na ten wyjazd do wolnej sprzedaży trafi tylko 150 szt, pozostałe zostały przypisane dla dzielnic i FC z uwagi na duże zapotrzebowanie koneserów sztuki. Koszt wyjazdu wraz z biletem do „muzeum” Górnictwa wynosi 130 zł. Standardowo imię, nazwisko oraz PESEL, TYLKO w Pubie Joker. Obowiązuje zasada – kto pierwszy ten lepszy. WAŻNE – na wycieczkę wybieramy się w męskim, pełnoletnim gronie.