Polaku Dawaj z Nami – Głogów 18.07.2021 9 lipca 2021

Inicjatorzy akcji Polaku Dawaj z Nami, zachęcają do przybycia już 18 lipca do Głogowa na kolejny spontaniczny spacer. Uczestnicy wyrażą swój sprzeciw wobec czwartej fali, przymusowi udziału w eksperymencie medycznym oraz bezprawnej segregacji sanitarnej.

 

Polaku Dawaj z Nami:

UWAGA UWAGA! Witajcie Polacy!

Jak wszyscy dobrze wiemy za miesiąc lub trochę dłużej pojawi się kolejna fala świsusa. Będzie delta, później lambda, a to wszystko dzięki zasiadającym na wiejskiej skorumpowanym przez globalistów alfom i omegom. J…ć ich! Pora wyciągnąć wnioski sprzed roku i nie pozwolić, by ta banda szaleńców zafundowała nam powtórkę z 2020 roku. Gdzie tu logika? Teraz wszystko jest cacy, a za miesiąc już świsoświsus będzie rozbijał całe życie społeczno-gospodarcze? Zmyślona 4 fala będzie, a tą falą będziemy my – osoby niezaszczepione. Znów będą chcieli wprowadzić podziały – dziel i rządź, stara zasada, a jakże na czasie. Pytanie, co Ty zrobisz w tej sytuacji „świadomy” człowieku – 2 msc swobody wynagrodzą Ci cały rok „dymania” przez NIE rząd i nadal biernie będziesz obserwował i liczył, że ktoś za Ciebie wyjdzie walczyć o wspólną przyszłość? A może jednak w końcu aktywnie włączysz się do tej walki?

Najlepszą okazją do tego, by pokazać, że zależy Ci na rzeczywistości, w której żyjesz, będzie niedziela 18.07.21 roku. Polaku Dawaj z Nami ponownie, wkracza na ring, by wyrazić swój sprzeciw wobec 4 fali, przymusowi udziału w śmiertelnym eksperymencie medycznym oraz bezprawnej segregacji sanitarnej! Spotykamy się o godzinie 12.00 na głogowskim Bulwarze, by wspólnie wyruszyć na spontaniczny spacer! Ostatnie tygodnie spowodowały, że nawiązaliśmy sporo kontaktów. Swoją obecność zgłosiło już kilka grup z różnych środowisk z całej Polski, a więc i Ciebie Polaku nie może z nami zabraknąć.

Nie ma już czasu na odpuszczanie, nie ma czasu na chowanie się z tyłu, pora w końcu pokazać polski charakter i wolę walki!

Wszystkich Zapraszamy 18.07.21 do „głogowskiego młyna”.