Podsumowanie rundy wiosennej 2018/2019 w wykonaniu Glinika Gorlice 9 lipca 2019

Kibice Glinika Gorlice podsumowali rundę wiosenną 2018/2019, która pod względem kibicowskim była całkiem udana. Glinik zaliczył wszystkie wyjazdy, pojawili się również na kilku spotkaniach swoich przyjaciół.

 

Podsumowanie: 

Podsumowanie rundy wiosennej sezonu 2018/2019 w naszym wykonaniu należy rozpocząć bardzo istotnym faktem, że w rundzie tej zostają zaliczone wszystkie wyjazdy LIGOWE za co wszystkim obecnym na nich należy się wielki szacunek ! Podróżowaliśmy autokarami i samochodami, wspierani przez naszych zgodowiczów za co jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI, których również wspieraliśmy w ich ważniejszych meczach i wyjazdach. Poszczególne liczby na wyjazdach to:

 

Okocimski Brzesko – 60 osób w tym 14 Podhale

 

Barciczanka Barcice – 76 osób w tym 30 Karpaty i jedna osoba z Podhala

 

Unia Tarnów – 38 osób

 

Dunajec Zakliczyn – 25 osób w tym 3 Podhale

GKS Drwinia – 5 osób w meczu zaległym gdzie na wcześniej odwołany mecz nie dojazd zalicza 17 osób młodego składu

 

Poprad Muszyna – 26 osób w tym 1 Podhale

 

W Krośnie wspieramy Karpaty w meczu z JKSem Jarosław w 33 osoby oraz na wyjazdach w Przemyślu 10 osób i w Besku w 5 osób. W Nowym Targu na meczach play-off hokeja z KH Toruń na pierwszym meczu 6 osób a na drugim 4 osoby oraz na piłce 9 osób na KSZO i w Rzeszowie na Meczu ze Stalą 5 osób.

 

Niestety poprawie nie uległa sytuacja na meczach u siebie, na których frekwencja pozostawia wiele do życzenia. Niektórzy zapomnieli chyba drogi na stadion i po co tam się przychodzi. Wyjazd rzeczą świętą ale pomoc naszym piłkarzom w zdobywaniu 3 punktów na własnym stadionie nie odbiega wcale niczym od tych meczów wyjazdowych. Na większości meczów u siebie panowała raczej piknikowa atmosfera przez co nie prowadziliśmy zorganizowanego dopingu, sporadycznie padało tylko kilka okrzyków. Na tych dwóch najważniejszych udaje nam się zorganizować młyn w meczu z Tarnovią w 60 osób oraz w meczu z rezerwami Sandecji wystawiliśmy 50 osobowy młyn gdzie również odpaliliśmy trochę pirotechniki. Podsumowując jeśli chodzi o wyjazdy ta runda była jedną z lepszych od początku działalności młodego Glinika, wciąż stać nas na więcej i każdy z Was dobrze o tym wie a w szczególności jeśli chodzi o mecze u siebie, na które każdy z Was może poświęcić 2 h w weekend i razem ze znajomymi przyjść na Sienkiewicza 15 by wesprzeć swoim gardłem naszą drużynę i być może zawalczyć w przyszłym sezonie o awans ! TRENOWAĆ WALCZYĆ DOPINGOWAĆ !

źródło: Glinik Fans