Podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu Mazovii Mińsk Mazowiecki 17 listopada 2020

Kibice Mazovii podsumowali swoją działalność podczas rundy jesiennej sezonu 2020/2021. W minionej rundzie fani z Mińska Mazowieckiego położyli nacisk na najważniejszy aspekt w kibicowskim świecie, czyli mecze wyjazdowe.

 

Ultras Mazovia Mińsk Maz.:

Podczas tej rundy położyliśmy zdecydowany nacisk na najważniejszy aspekt w kibicowskim świecie, czyli mecze wyjazdowe. Zaliczyliśmy wszystkie wyjazdy w dobrych, przyzwoitych liczbach. W Hucie Mińskiej dodatkowo prezentujemy oprawę „Mińscy Piromani”. W związku z wprowadzeniem przez MZPN nieprzemyślanych i naszym zdaniem idiotycznych zasad odnośnie organizacji meczów na większość stadionów nie udało nam się wejść.

 

Liczby wyjazdowe:

*Garwolin – 75 osób (10 HHC i gościnnie 4 Amur Wilga, 6 Sęp Żelechów)

 

*Siedlce – 23 osoby (6 HHC)

 

*Radom – 30 osób

 

*Białobrzegi – 40 osób (4 Pogoń Grodzisk)

 

*Huta Mińska – 50 osób

 

*Sokołów Podlaski – 33 osoby

 

*Grójec – 15 osób

 

Dzięki wszystkim za wsparcie!

 

Dodatkowo jesteśmy obecni na meczach:

*HHC – KS Warka, 20 osób
*Tygrys Huta Mińska – HHC, 10 osób
*Pogoń Siedlce – Lech II Poznań, 6 osób
*Pogoń Siedlce – Radomiak Radom, 1 osoba

Punktem kulminacyjnym rundy jesiennej miał być mecz z Hutnikiem Huta Czechy przy Sportowej 10 października. Miał być… Całą zabawę zepsuły nam wchodzące akurat od 10 października obostrzenia. Od tego dnia wszystkie mecze w naszej lidze, a niedługo potem w całym kraju odbywają się bez udziału publiczności.

Przed startem sezonu wydajemy nowe edycje czapek, szalików, koszulek i vlepek. W przerwie zimowej najprawdopodobniej zajmiemy się produkcją kilku kolejnych gadżetów. Jeden jest już w trakcie realizacji.

Podsumowując rundę jesienną możemy zaliczyć do udanych. Gdyby nie obostrzenia covidowe byłaby z pewnością jeszcze lepsza. W naszych szeregach pojawiło się sporo nowych twarzy, co zawsze cieszy. Miejmy nadzieję, że na wiosnę będzie nas jeszcze więcej. W tym roku obchodzimy również dziesięciolecie działalności naszej grupy Ultras Mazovia, o czym informowaliśmy w oddzielnym poście.

Szacunek dla wszystkich, którzy jeżdżą na wyjazdy i aktywnie wspierają MKS, a nie szukają wymówek! Do zobaczenia na wiosnę!