Nieznani Sprawcy o meczu z Leicester City 1 października 2021

Nieznani Sprawcy na mecz Ligi Europy z angielskim Leicester City przygotowali specjalną chorografię. Najpierw z górnej trybuny rozciągnięta została malowana sektorówka przedstawiająca króla z nałożoną koroną z herbem Legii. Następnie odsłonięty został transparent idealnie komponujący się z płótnem z hasłem „Kneel before his majesty” („Uklęknij przed jego majestatem”). Całość uzupełniły czerwone i zielone chorągiewki w barwach na bocznych sektorach.

Prezentacja miała podwójne dno. Jeszcze przed rozpoczęciem spotkania, po losowaniu stron i piłki, legioniści zarządzili zmianę połów i tym samym Anglicy przed rozpoczęciem meczu… klęczeli (wspierając w ten sposób ruch „Black Lives Matter”) w kierunku Żylety. Poniżej kilka słów o wczorajszym meczu od legijnych ultrasów.

 

Nieznani Sprawcy:

Drodzy Kibice!

Niektórzy za spełnienie marzeń uważają na przykład posiadanie domu z ogródkiem albo żony z wielkimi bimbałami. Albo jak koledze z pracy się nie wiedzie. My swoje marzenie spełniliśmy wczoraj na stadionie przy Łazienkowskiej 3. Spełniliśmy je razem z Legią Warszawa i dzięki Legii Warszawa.

Dzięki Wam zapierdalającym od pierwszej do ostatniej minuty i dzięki drużynie robiącej dokładnie to samo. Taka Legia to nasze marzenie. Takie wieczory to coś wspaniałego i niepowtarzalnego. Doping, który zgodnie z przepowiednią sprawił, że Anglicy mieli szit in pents.

Oprawa, której grzecznie się pokłonili, a teraz mówi o niej nawet Wasza sąsiadka, która ledwo widzi i mówi do swojego psa Mruczek.

Dziękujemy Wam za to wszystko z całego serca.
Dziękujemy piłkarzom za charakter i nie tylko 😉
Dziękujemy Legii za spełnianie marzeń.

Nie zatrzymujemy się. Pamiętajcie, mimo że jest zajebiście, zawsze może być lepiej. O to mamy walczyć każdego dnia.

Do zobaczenia!

 

zobacz również zdjęcia: