LIVE: Wisła Kraków – ŁKS Łódź 16.08.2019

Witamy na relacji live z meczu Wisła Kraków – ŁKS Łódź. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa aby być na bieżąco. Początek spotkania już o godzinie 20:30 na Stadionie Miejskim w Krakowie. Przypominamy również o możliwości komentowania live tego spotkania, komentarze znajdują się na samym dole newsa. Jeżeli posiadasz jakieś materiały z tego meczu, wyślij nam je przez KONTAKT, albo bezpośrednio na FACEBOOKA!

ZACHĘCAMY DO OBSERWOWANIA NAS NA:

INSTAGRAMIE -> instagram.com/stadionowioprawcy

YOUTUBE -> youtube.com/StadionowiOprawcyNet

TWITTERZE-> twitter.com/Stadionowi

11:10 – Kolejna relacja z wydarzeń na A4, tym razem od Niebieskich Żor:
Wczoraj udajemy się do Krakowa na mecz Wisły z łks-em. W drodze na mecz nasze ostatnie auto, które zamuliło na bramkach, natrafia tam na ekipę wyjazdową żydów, która jechała zaraz za nami. Postanawiamy więc zatrzymać się i urządzić im miłe powitanie. Gdy łks dojeżdża do nas na autostradzie, wychodzą z aut, niestety odwaga nie pozwala im na podjęcie rękawic, po czym palą wroty zostawiając auta w których znajdujemy wiele szmat, barwy Widzewa, bęben i megafon. Tego dnia żydki musiały po raz kolejny uznać naszą wyższość, na ulicy jak i na murawie – Wisła wygrywa 4:0 A my w świetnych nastrojach wracamy do domu. Naszym honorem jest nasz klub – K.S. Ruch Chorzów

00:45 – Kilku kibiców Ruchu wróci do domu bez koszulek.

[art5]

Na koniec jeszcze kilka słów od kibiców Widzewa:

Dziś od samego rana mieszkańcy Krakowa mogli podziwiać naszego grafa na tle Wawelu. Wisła z łatwością pokonała ełkałes 4 do 0. W młynie wiślaków obecnych było około 100 kibiców Widzewa. Przed meczem ekipa Ruchu spotkała się na trasie z zyd@mi, którzy musieli palić wrotki przed naszymi Braćmi. W efekcie łupem padło kilka fantów, a w tym bęben, megafon, parę bluz oraz kilkanaście szali w naszych barwach. Jebać łks!!!

[art5]

22:24 – KONIEC MECZU! W nocy możecie się spodziewać pierwszych konkretnych galerii!

22:23 – Transparent Wiślaków.

22:10 – Na tą chwile poza konkursem piosenki wulgarnej nic więcej się nie dzieje, stąd też mniejsza ilość wstawianych zdjęć. Gospodarze wygrywają 3:0.

[art5]

21:35 – Zaczynamy drugą połowę.

21:20 – Za nami pierwsza połowa meczu, gospodarze wygrywają 2:0. Wracamy po przerwie!

[art5]

21:05 – Po obu stronach sporo bluzgoteki.

20:50 – Młyn gospodarzy.

[art5]

20:45 – Transparent ŁKS-u skierowany w stronę koalicji WRWE.

[art5]

20:40 – Tak dzisiaj prezentuje się sektor gości.

20:35 – Na pleksie, która oddziela sektor gości od murawy pojawiły się szale Widzewa.

20:30 – ZACZYNAMY!

20:20 – W centralnym punkcie sektora gości pojawiła się flaga „Uliczni Wojownicy”, do spotkania pozostało już tylko 10 minut.

20:15 – Pojawiła się relacja Ruchu z wydarzeń na A4:

Dla wszystkich tych, którzy pogrzebali nas żywcem🖕
Na trasie A4, w drodze na mecz Wisła – ŁKS trafiamy na grupę wyjazdową ŁKSu. Zatrzymujemy się na zjeździe, wybiegamy w około 50 osób. Żydzi, mimo wcześniejszego nawoływania z jednej z fur wypierdalają autami pod prąd bez podjęcia rękawicy. W autach, które w panice zostawili otwarte i które nie zdążyły odjechać znajdujemy bęben, barwy i odzyskujemy 20 szali Widzewa. Zamiast pisać po murach i wywieszać transparenty o naszym zdychaniu mogliście stanąć i się bić. Do następnego. Ruch Chorzów Nigdy nie zginie!

[art5]

20:05 – Sektor gości coraz bardziej się zapełnia.

19:50 – Tak na 40 minut przed meczem wygląda młyn gospodarzy i sektor gości. Początek spotkania o 20:30.

[art5]

19:40 – Na trasie doszło do spotkania ŁKS-u z Ruchem i Widzewem, w konsekwencji czego koalicja wchodzi w posiadanie między innymi bębna i megafonu.

[art5]

19:30 – Jak poinformowali kibice z Cwajki (Ruch Chorzów):
W dniu dzisiejszym na trasie do Krakowa zajeżdża nas jedno autko żydów. Po szybkiej relacji z naszej strony zjeżdżamy na pobocze po czym zmierzamy w ich kierunku. Pizdy po tym jak nas zobaczyli palą wroty i walą na wstecznym na trasie. Liczby były wyrównane aferzystki. Do następnego! JEBAĆ JEBAĆ JEBAĆ ŁKS!!!