LIVE: Śląsk Wrocław – Legia Warszawa 08.12.2019

Witamy w dzisiejszej relacji LIVE! W hicie 18. kolejki Ekstraklasy piłkarsko, jak i kibicowsko możemy spodziewać się wiele. Legioniści z rana wyruszyli dwoma pociągami specjalnymi w stronę stolicy Dolnego Śląska. W sektorze gości pojawi się aż 3421 kibiców warszawskiej Legii! Ultras Silesia oraz Nieznani Sprawcy szykują „atrakcje”. Organizatorzy spotkania dziś na stadionie miejskim we Wrocławiu spodziewają się ok. 30 tysięcy widzów. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17:30.

Zalecamy odświeżanie strony co jakiś czas w celu aktualizacji materiałów poniżej.

19:35 – Koniec meczu, dzięki, że byliście z nami! Jutro zaczną się pojawiać galerie z tego spotkania.

19:05 – Kibice Legii dopingują swoich piłkarzy bez koszulek.

18:30 – HIT na trybunach nie zawodzi! Do przerwy na tablicy widnieje wynik 0:1.

18:20 – Kolejna porcja pirotechniki po stronie Legii.

18:15 – Goście zaprezentowali sektorówkę „Przerwa techniczna”.

18:05 – Wznowiono spotkanie.

18:00 – Pirotechnika także po stronie gospodarzy. W 30. minucie sędzia przerwał mecz z powodu zadymienia boiska.

17:50 – Racowisko w sektorze gości!

17:47 – Przyjezdni głośno dopingują swoją drużynę.

17:45 – W młynie fanatyków Śląska pojawiła się sektorówka w kształcie koszulki.

17:30 – Na wyjście piłkarzy goście zaprezentowali kartoniadę „CWKS”.

17:25 – Sektor przyjezdnych na 5 minut przed rozpoczęciem spotkania.

16:45 – Legioniści pomału wypełniają sektor gości.

16:30 – Spora grupa kibiców Legii Warszawa dotarła już przed stadion we Wrocławiu. Na miejscu obecna niezliczona ilość prewencji.