Legioniści znudzeni kwarantanną 25 marca 2020

Jak dowiedzieliśmy się z dzisiejszej relacji Czarnych Koszul, fani warszawskiej Legii znudzeni kwarantanną i obowiązkowym siedzeniem w domu postanowili odwiedzić magazyn Polonistów, w którym miały znajdować się flagi. Jak przebiegła cała akcja możemy dowiedzieć się z relacji samych zainteresowanych, którą wrzucamy poniżej.

 

Ultras Enigma:

Kibicu Legii, zostań w domu !

Gdy cała Polska mierzy się z pandemią koronawirusa, warszawski oddział gangu Olsena postanowił zwietrzyć swoją okazję. Przygotowania trwały zapewne dłużej niż w serialu „Dom z papieru”, a legijny El Profesor rozrysował i zaplanował wszystko ze szczegółami.

Łupem jednak nie miały paść setki milionów dolarów, euro tylko Nasze flagi. Gdy włamywacze wdarli się do sejfu zwanego magazynkiem, odkryli z przerażeniem, że długo przygotowywany plan spalił na panewce. I tak o to z serialu „Dom z papieru” przenieśliśmy się do serialu „Gang Olsena” gdzie łupem padły kibicowskie gadżety.

Można byłoby podsumować to stwierdzeniem jacy złodzieje takie łupy, ale zatrzymajmy się chwilę przy nich. Ekipa, która wmawia całej Polsce od wielu lat o swoich niezłomnych zasadach, honorze i brakiem współpracy z policją (to akurat u was jest najśmieszniejsze, sami wiecie dlaczego) została nie po raz pierwszy i ostatni zwykłymi złodziejami, którzy mają za nic zasady kibicowskie. Całe szczęście coraz więcej ekip, które ma z wami styczność doświadcza tego na własnej skórze.

PS. Panowie miał być złodziejski sukces, a wyszła kupa śmiechu i wstydu z przewagą….sami wiecie czego.