Legioniści obdarowali psy ze schronisk 15 czerwca 2018

Podczas „Święta Łazienkowskiej”, kibice Legii z Marek prowadzili zbiórkę dla psów ze schroniska w Celestynowie. Wszystkie dary w postaci karmy, obroży, koców, misek itd. zostały przekazane do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Celestynowie oraz do Fundacji Przyjaciele Braci Mniejszych w Nowym Dworze Mazowieckim. Zebranych 725 złotych, wraz z częścią zebranych rzeczy, trafiło do Fundacji dla szczeniąt Judyta.

„Pragniemy podziękować każdemu, kto chociażby w najmniejszym stopniu przyczynił się do efektu końcowego. Mamy nadzieję, że przy kolejnej tego typu akcji, efekt będzie jeszcze bardziej okazały” – dziękują organizatorzy zbiórki.

 

Legijne Marki:

Czas na małe podsumowanie wczorajszej zbiórki dla zwierząt. Na wstępie pragniemy podziękować każdemu, kto chociażby w najmniejszym stopniu przyczynił się do efektu końcowego. Jeżeli chodzi o ten, to jako grupa organizująca tą zbiórkę jesteśmy z niego bardzo zadowoleni! Jeżeli natomiast chodzi o efekt zbiórki „wrzuć piątaka dla zwierzaka” to udało nam się zebrać 725 zł., które trafiło do Fundacja dla Szczeniąt Judyta, wraz z częścią zebranych rzeczy. Jakby ktoś zastanawiał się nad adopcją młodszego psiaka, to z czystym sumieniem możemy polecić właśnie to miejsce. Pozostała część zbiórki trafiła w dużej mierze do Celestyniaki – Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie a reszta, do Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych.

Jeszcze raz dziękujemy, za udzieloną pomoc, i mamy nadzieję, że przy kolejnej tego typu akcji efekt będzie jeszcze bardziej okazały!