Lech Poznań trafił kibiców Widzewa 30 listopada 2019

Dzisiaj Widzew Łódź rozgrywał swój wyjazdowy mecz w Stargardzie, jak poinformowali kibice Lecha Poznań, trafili grupę pociągową Widzewa. Na tą chwilę pojawiła się jedynie krótka relacja od samych zainteresowanych.

 

Lech Poznań Fanatics:
Dziś Lech Poznań trafia grupe pociagowa Widzewa. Szybkie załatwienie sprawy ;) Do następnego!


AKTUALIZACJA 02.12.2019 

Wiara spod Zegara:
Rundę jesienną kończymy wyjazdem do Stargardu Szczecińskiego, oddalonego od Serca Łodzi o 467 kilometrów. Nie zważając na otrzymany zakaz oficjalnego uczestnictwa w tym meczu, wczesnym rankiem lub jak kto woli – w środku nocy, czterema autokarami, dwoma busami oraz w kilka aut ruszyliśmy na najdalszy wyjazd bieżącego sezonu. Pod stadion Błękitnych, w sile 380 osób docieramy na pół godziny przed pierwszym gwizdkiem. Mimo wcześniejszych zapewnień włodarzy miejscowego klubiku, którzy początkowo obiecali wpuścić nas na obiekt, finalnie nie udało nam się zwiedzić tamtejszego sektora gości. Po kilku okrzykach zza ogrodzenia zawinęliśmy w drogę powrotną. Piłkarze zrobili swoje pokonując gospodarzy 1-3, dzięki czemu przerwę zimową spędzimy w tabeli na fotelu lidera – oby do końca sezonu ! W drodze powrotnej dostajemy telefon z autokaru naszej drużyny z zapytaniem, czy poczekamy na nich na jednym z postojów. Przystajemy na te propozycję i po godzinnym oczekiwaniu wspólnie świętowaliśmy zwycięstwo na półmetku rozgrywek. Przy okazji piłkarze podziękowali nam za wsparcie w tym oraz pozostałych meczach i mogliśmy ruszać w dalszą drogę, by kilka minut po godzinie 23 wrócić do Łodzi. Szacunek dla wszystkich obecnych, którzy mimo stojącego pod znakiem zapytania wejścia do klatki wybrali się na ten 20 godzinny wyjazd.

Błękitni Stargard – Widzew Łódź 30.11.2019

 

Jak się okazało w trakcie naszego powrotu, kilkanaście osób jadących na własną rękę pociągiem rejsowym zostało trafionych przez Lecha, który na jednej ze stacji wparował do wagonu, którym podróżowali. Osoby te zostały lekko obite, dzielnie się broniąc oraz nie tracąc żadnych barw. Za samowolkę w wyborze transportu i złamanie naszego wyjazdowego regulaminu zostaną wobec nich wyciągnięte konsekwencje.

Piłka nożna bez policji !