Krótka informacja od THE WAR 23 sierpnia 2021

Jakiś czas temu dość głośnym tematem była obecność kibiców Bałtyku Gdynia na ostatniej gali THE WAR, którzy pojawili się w Toruniu na zaproszenie włodarzy federacji. Denis Załęcki po „zbadaniu tematu” poinformował, o „pogonieniu” całej gdyńskiej ekipy z federacji. Całą sytuację krótko skwitował „oficjalnie oświadczam, że żadne kurestwo nie będzie występowało na gali THE WAR”.

 

Ultras Bałtyk Gdynia:

Po nieudanej wyprawie do Grudziądza, ekipa rusza dalej w kierunku Torunia, gdzie dzięki zaproszeniu organizatorów chłopaki mają okazję obejrzeć na żywo galę „The War 2”.  

 

Denis dodatkowo odniósł się do komunikatu grup kibicowskich Elany Toruń, o którym informowaliśmy TUTAJ. Obalił mit na temat kłótni wewnętrznej w Ekipie toruńskiej Elany, cały wpis miał za zadanie poinformować o tym, że federacja THE WAR to prywatny biznes i aby go nie mieszać ze sprawami kibicowskimi.


aktualizacja 23.08.2021 15:30

Pojawiła się odpowiedź kibiców Bałtyku Gdynia:

Jako normalny chłopak charakterny nie masz prawa wystawiać takich opini publicznie… chłopaki normalnie chcą się spotkac przedstawić papiery zorganizować spotkanie… ponieważ od dawna walczymy o dobre imię Bałtyku tylko mieszają konfidenci którzy zostali pogonieni… nie można ekipy normalnych chłopaków wrzucać do jednego worka z konfiturami którzy zostali pogonieni . na gali nie było żadnych konfidentów bo kto normalny by przyjechał na charakterna gale jako rozjebus…