Koniec bojkotu w Poznaniu 8 września 2021

Grupy kibicowskie Lecha Poznań wracają na trybuny, co oznacza koniec bojkotu ogłoszonego w lipcu 2021 roku, o którym informowaliśmy TUTAJ.

 

Lech Poznań Ultras:

Drodzy Kibole.
17.09 na meczu z milicją wracamy do Kotła, wracamy z dopingiem! Jest to wspólna decyzja wszystkich grup kibicowskich. Większość naszych postulatów zostało spełnionych. Nie ma już w klubie trenera przygotowania fizycznego, transfery zostały poczynione na godnym poziomie. Zdecydowaliśmy, że to jest już ten czas, kiedy należy wrócić na trybuny. Idziemy na kompromis wobec osoby dyrektora sportowego. Niech klub to doceni. Bez nas, bez dopingu Kotła, mecze na Bułgarskiej są po prostu do dupy! Wszyscy bez wyjątku, obowiązkowo stawiają się w Kotle! Pokażmy całej Polsce absolutny TOP! Z fanatycznym pozdrowieniem Grupy Kibicowskie.

Przypomnijmy, że bojkot grup kibicowskich rozpoczął się pod koniec poprzedniego sezonu 2020/2021. Wówczas grupy kibicowskie Kolejorza ogłosiły protest, który polegał na nie przychodzeniu na stadion (głównie na Kocioł) i niedopingowaniu drużyny w meczach domowych. Głównym postulatem grup kibicowskich było odsunięcie z klubu Andrzeja Kasprzaka – wieloletniego trenera przygotowania fizycznego w Lechu Poznań oraz zwolnienia Tomasza Rząsy – dyrektora sportowego Kolejorza.