Komunikat Portowców przed obchodami 70-lecia istnienia klubu 24 kwietnia 2018

Już w sobotę na Stadionie im. Floriana Krygiera odbędzie się prawdziwe kibicowskie święto kibiców Pogoni Szczecin. Tego dnia podczas meczu z Sandecją Nowy Sącz kibice Pogoni będą świętować 70-lecie istnienia klubu. Pół godziny temu Portowcy wystosowali specjalny komunikat, w którym informują kibiców o swoich planach na ten dzień. Z trybun ma polecieć m.in. 10 tysięcy serpentyn.

Klub zadbał o frekwencję, darmowe bilety zrobiły swoje. 10 dni i wszystkie były odebrane, od wczoraj klub apeluje do osób, które odebrały darmową wejściówkę, a nie mogą pojawić się na meczu o zwrot. Informacje o zwrocie na stronie klubowej (link tutaj). Z trybun mecz na żywo może obejrzeć 16 200 osób.


Fot. Patrowska, Pogoń Szczecin – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 15.04.2018

Komunikat Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Szczecin „Portowcy”:

Witajcie Kibice!
Przed nami najważniejszy mecz sezonu pod względem kibicowskim. Urodziny Naszego ukochanego Morskiego Klubu Sportowego.  70 lat Dumy i Tradycji – to właśnie będziemy świętować w najbliższą sobotę!  Przygotowania do tego meczu grupy kibicowskie rozpoczęły już 2 miesiące temu, a ich efekty możecie zobaczyć w sobotę. Jednak żeby wszystko przebiegło tak jak sobie tego życzymy, poniżej w punktach przedstawiamy Wam informację o kluczowych kwestiach.

1. Na wejściu piłkarzy z sektorów 1-9 oraz 13 -23 poleci 10 tys serpentyn. Prosimy o uważne słuchanie spikera i stosowanie się do jego komunikatu w tej sprawie.

2. Po rozpoczęciu meczu w w/w sektorach pojawią się nasze przedstawicielki płci pięknej, które będą zbierały pieniądze na działalność kibicowską. Dziewczyny przejdą każdy rząd, każde krzesełko, więc drogi kibicu – żeby to wszystko poszło sprawnie miej w ręce przygotowane pieniądze i wrzuć do puszki. Prosimy Was o kulturalne zachowanie podczas zbiórki.

3. Kibice zasiadający w sektorach 10- 12 w tzw. Młynie słuchają tylko i wyłącznie gniazdowych. Nie zarzucają swoich pieśni, nie wychylają się z w własnymi pomysłami. Przypominamy, że Młyn to sektory w których się śpiewa. Osoby które odebrały bilety na te sektory, tylko po to żeby oglądać mecz zapraszamy do skorzystania z innych miejsc.

4. Stoiska z gadżetami Granatowo-Bordowego Stylu czynne będą od godziny 15 przed wejściem na 1 oraz 3 strefę.

5. I na koniec równie istotna rzecz. Jeżeli ktoś ma problemy po meczach, pamiętajcie żeby pisać zawsze na profil SKPS Portowcy na fb.

Wspólnie możemy stworzyć niezapomnianą na lata atmosferę tego meczu! Rozsyłajcie dalej, przekazujcie znajomym, zbierajcie siły Bracia na sobotę!

źródło: stadionowioprawcy.net
zdjęcia: Piotr Kucza, Patrowska