Kolejna ekipa wygrała na wyjeździe telewizor! 14 marca 2019

Nietypowa loteria odbywa się w Skawinie gdzie swoje mecze rozgrywają III-ligowi Wiślanie Jaśkowice. W przerwie meczu losowane są nagrody rzeczowe na podstawie numerów biletów. Żeby było ciekawiej nie jest to tylko jedna nagroda, a jest ich kilka. Na sobotnim meczu Wiślan z KSZO do wygrania był: telewizor LCD 32′ (wartość około 600zł), 2x słuchawki oraz 2x głośnik.

Podczas sobotniego meczu (09.03.2019) pofarciło się kibicowi KSZO Ostrowiec, który wygrał nagrodę główną, czyli telewizor.

 

Co ciekawe mecz wcześniej telewizor z loterii pojechał do Lublina (17.11.2018)!

 

W losowaniu biorą udział wszystkie bilety, nie tylko te z sektora gości. Jak widać warto jeździć na wyjazdy, a kolejną okazję do przywiezienia z wyjazdu telewizora będą mieli kibice Chełmianki Chełm, którzy mają wyjazd 23 marca.

 

Relacja KSZO z wyjazdu:

Rundę wiosenną rozpoczęliśmy od wyjazdu do Skawiny, gdzie swoje mecze rozgrywają Wiślanie Jaśkowice. Z Ostrowca wyruszyliśmy z odpowiednim zapasem czasu i na miejsce dotarliśmy równo z pierwszym gwizdkiem sędziego. W sektorze zameldowało się około 47 kibiców w tym 7 chłopaków z Wisły Sandomierz, wielkie dzięki! Na płocie wywiesiliśmy jedną flagę Globetrotters i od czasu do czasu dopingowaliśny naszą drużynę skupiając się głównie na krótkich przyśpiewkach.

Warto wspomnieć, że w przerwie meczu jeden z kibiców KSZO wygrał… telewizor. Po meczu ruszyliśmy od razu w drogę powrotną, która minęła dosyć szybko i bez żadnych przygód.