Kibice Zagłębia pojawią się na meczu z GieKSą 30 marca 2018

Pomimo zamknięcia sektora gości na stadionie GKS-u Katowice przez Wojewodę Śląskiego (informowaliśmy o tym TUTAJ), kibice Zagłębia Sosnowiec wybierają się na jutrzejszy mecz w Katowicach. Jak sami poinformowali zaczęli kupować bilety za pośrednictwem internetu, jednak liczba zainteresowanych przerosła oczekiwania. Wszystko wskazuje na to, że jutrzejsze spotkanie pomiędzy GieKSą i Zagłębiem Sosnowiec będzie ciekawe zarówno na stadionie jak i w okolicach ulicy Bukowej. Więcej możemy dowiedzieć się z wpisu na profilu Ultras Zagłębie, który zacytowaliśmy poniżej. Pierwszy gwizdek sędziego o 20:15.

 

Ultras Zagłębie:

Znając wojewodę śląskiego i jego „troskę” o nasze bezpieczeństwo postanowiliśmy zadbać o siebie sami nieco wcześniej i rozwiać jego obawy przez które zmuszony był zamknąć dla nas sektor gości. Tak więc serdecznie dziękujemy serwisom biletowym za sprawną sprzedaż wejściówek na jutrzejsze spotkanie wszystkim zainteresowanym mieszkańcom Zagłębia Dąbrowskiego. 

Ilość chętnych mocno przerosła nasze oczekiwania przez co jutro z pewnością na ulicach Katowic oraz szczególnie przy ul. Bukowej panować będzie gorąca atmosfera.

źródło: Ultras Zagłębie

zdjęcie: Mateusz Hajduś