Kibice Warmii Grajewo z przygodami na trasie 20 listopada 2018

Dla kibiców Warmii Grajewo to był ciekawy weekend, w sobotę w 25 osób wspierali Mazu Ełk na meczu z Polonią Warszawa. Tego samego dnia w godzinach wieczornych w innej koalicji próbują umilić powrót ekipie z regionu, jednak przez tych co zawsze do niczego nie dochodzi. W niedziele sympatycy Warmii w sile 23 głów, w tym 6 Mazurowców udali się do Dąbrowy Białostockiej na ostatni mecz rundy. Na trasie czekał na nich komitet powitalny w postaci sympatyków Sparty Augustów, którzy jak informuje Warmia była ze swoimi przyjaciółmi. Pomimo dwukrotnej przewagi na korzyść atakujących kibice Warmii podejmują rękawice. Jak informują sami zainteresowani starcie na korzyść Sparty.

 

Warmia Grajewo:

W sobotę wspieraliśmy MAZUR na meczu z Polonią Warszawa w 25 osób, na meczu dobry doping mimo niekorzystnego wyniku na boisku.Wieczorem w innej koalicji próbujemy umilić powrót z wyjazdu ekipie z regionu, psy wpierdalają się w plany.

Mazur Ełk – Polonia Warszawa 17.11.2018

 

W niedzielę ruszamy na ostatni wyjazd rundy w 23 osoby w tym 6 MAZUR , na trasie Sparta Augustów ze swoimi przyjaciółmi, wychodzimy bez kalkulacji mimo na oko dwukrotnej przewagi przeciwników – nasza porażka.