Kadłuby przestrzelili około 20 grafów Arki Gdynia 4 października 2018

Kadłuby przestrzelili około 20 grafów gdyńskiej Arki, jak sami zainteresowani poinformowali była to odpowiedź na krzywe akcje Arkowców (wybijanie szyb w domach, dojeżdżanie i poniżanie pojedynczych osób).

 

Po naszej ostatniej wizycie w Gdyni postanawiamy trochę poprawić wizerunek miasta i napsocić u naszych sąsiadów zza miedzy. Podczas wieczorno-nocnej akcji udaje nam się zamalować kilkanaście grafów śledzi – dodatkowo poinformowali na sowim profilu kibice Bałtyku ze Stolicy.

 

Relacja Kibiców Bałtyku Gdynia:

W odpowiedzi na krzywe akcje tych drugich – wybijanie szyb w domach u dwóch naszych oraz dojeżdżanie pojedynczych osób gdy są same i upokarzanie ich, przestrzeliwujemy im około 20 grafów. W trakcie zabawy przytrafiła się nam niemiła pomyłka, za którą przepraszamy. Przestrzelony został graf byłego kibica Bałtyku, który przerzucił się po czym został rugbystą innej drużyny z Gdyni. Człowiek ten zmarł i należy mu się szacunek bez względu na to co nasze podziały. Tego jednego nam szkoda i za ten jeden przepraszamy za reszte nie. Przestańcie więc straszyć. Bałtyku jest mało, jesteśmy kibicami a nie gangusami, więc zajmijcie się równymi sobie. My nie atakujemy pierwsi ale na krzywe akcje będą reakcje.

 

video:

 

Krótka kompilacja zdjęć i filmów z upiększania niektórych fragmentów Gdyni, gdzie wymagały naszej renowacji…

Opublikowany przez Bałtyku fanatycy prosto ze stolicy Środa, 3 października 2018