Kadłuby z Warszawy zawieszają działalność 31 grudnia 2019

Przed końcem 2019 roku kibice Bałtyku Gdynia reprezentujący FC Warszawa poinformowali o zawieszeniu swojej działalności, więcej w wpisie samych zainteresowanych.

 

Bałtyku fanatycy prosto ze stolicy:

ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI FC WARSZAWA

Dzięki… Było intensywnie, ciężko ale adrenalina napędzała nas przez lata. Żegnamy się z chuligańskim światem po 16 latach działalności oraz kibicowskim życiem na Bałtyku. Dziękujemy chłopakom z Młodej Kohorty, Ekipy Widmo i Odczuwalnych. (Zasady Starego Bałtyku znacie – Walczcie a przetrwacie!!), wszystkim byłym zgodom i innym naszym byłym FC w szczególności Starej Gwardii Drwęcy Nowe Miasto, FC Świecie czy dla wielu zaprzyjaźnionych z nami ekipami z Lublina, Rzeszowa, Krakowa, Radzionkowa, Zielonej Góry, Budapesztu czy Łodzi za wiele wspólnych lat i przyjaźnie na całe życie. Bywało różnie, bywały kwasy z naszej strony lecz wolimy wspominać te zajebiste momenty.

Aktualna sytuacja na Bałtyku nie przypomina tej z początków naszej działalności i jest sprzeczna z naszymi zasadami. Do czasu znormalizowania sytuacji flaga Warszawa nie będzie wywieszana na meczach Bałtyku.

Na koniec wszystkiego dobrego dla ekip walczących o przetrwanie w gównianych ligach.

KKS Kalisz – Bałtyk Gdynia 10.03.2018 | Fot. NI-FO