Jedenasty Marsz Niepodległości! 26 października 2020

Marsz Niepodległości się odbędzie. Nie ma powodu, aby rezygnować ze świętowania odzyskania przez nas Polaków niepodległości – poinformował Robert Bąkiewicz, organizator największej patriotycznej manifestacji w Europie, prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Wydarzenie co roku przyciąga tysiące osób nie tylko z całej Polski, ale również z zagranicy.

Zeszłoroczny Marsz Niepodległości | Fot. Shadow.Photo

 

Organizator marszu zorganizował również transmisje wideo w mediach społecznościowych, podczas której powiedział, że uczestnicy będą dostosowywać się do panujących obostrzeń, ale z racji, że są one niejednoznaczne to każdy samemu będzie musiał podjąć decyzję czy takie środki ostrożności są potrzebne. Odwołał się do kampanii wyborczych kandydatów na prezydenta Polski, przypominając, że na wiecach pojawili się ludzie bez maseczek. Aczkolwiek na trasie ma pojawić się klika punktów z płynami do dezynfekcji rąk.

Tradycyjnie spotykamy się 11 listopada o godzinie 14:00 na rondzie Dmowskiego, w samym sercu Warszawy, aby wyruszyć w kierunku Narodowego!

TO JEST WOJNA O NASZE PRAWA!
OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!
XI Marsz Niepodległości przejdzie pod hasłem: „Nasza cywilizacja, nasze zasady!” Oto oficjalny plakat:

Marsz Niepodległości na zdjęciach z ubiegłych lat: