Informacje dla kibiców wybierających się do Głogowa 24 marca 2021

W najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 pod głogowskim ratuszem rozpocznie się akcja „POLAKU, DAWAJ Z NAMI”, zainicjowana przez kibiców Chrobrego. Poniżej ważne informacje na temat niedzielnego wydarzenia, które na łamach fanpage’a opublikowali organizatorzy akcji.

 

Polaku Dawaj z Nami:

Witajcie Polacy!

Poniżej przedstawiamy specjalnie stworzoną deklarację dla Wszystkich kibiców, a przecież WSZYSCY kibicujemy Biało-Czerwonym.

Kibice Polski – Deklaracja 28.03.2021, Głogów

W związku ze zbrodniczymi działaniami rządu i większości ugrupowań opozycyjnych wobec Rzeczpospolitej Polskiej, a zwłaszcza na szkodę jej obywateli i gospodarkę, kibice wszystkich klubów Polski wykazują swój wyraźny sprzeciw i ostrzeżenie dla polityków za to odpowiedzialnych, idąc pod zjednoczonym sztandarem Godła.

Każdy kibic przybyły do Głogowa 28.03.2021, deklaruje:

1. Neutralność w stosunku do wszystkich barw polskich klubów, zgód i fanklubów, jakie będą uczestniczyły w proteście.

2. Niereagowanie na prowokacje i nieprowokowanie.

3. Próby fizycznego ataku służb mundurowych na uczestników wspólnie z innymi kibicami udokumentować i bronić pozostałych.

4. Każda oficjalna grupa przywozi tylko jeden sztandar, najlepiej narodowy i nie zamierza odbierać innym grupom. Próby odbioru barw będą prowokacjami, takich będziemy rozkminiać.

5. Każdy kibic deklaruje się stosować do zasad, dając za słowo swój klubowy honor.

6. Nie przywozić prywatnych haseł na jakichkolwiek materiałach, jedynie barwy na szalikach i odzieży. Wszystkie hasła na kartonach itp. będą to „fałyszwe flagi” i uznawane za prowokacje.

Scena kibicowska w Polsce nie jest jedynym nieupolitycznionym i pewnym środowiskiem gotowym poczynić dalsze kroki w stosunku do osób, które odpowiadają za zaistniałą sytuację w naszym kraju, gdy służby pilnujące prawa nie reagują. Domagamy się wycofania przez rząd z obostrzeń nałożonych bezprawnie i przywrócenie normalnego miru społecznego. Do tego informujemy, że w głosowaniu ku ratyfikowaniu umowy z UE 30.03.2021, będzie uznany za zdrajcę Narodu polskiego ten, który zagłosuje „Za” i środowisko kibiców w Polsce gotowe jest do prowadzenia anty kampanii przeciwko takim politykom.

Więcej informacji odnośnie ostatniego zdania w apelu Pancernych Poznań – link w komentarzu.

Polaku Dawaj z Nami


Apel Pancernych Poznań: