Hołdunów i Wesoła z wizytą w Tychach 19 maja 2018

Wczoraj Hołdunów i Wesoła w 23-osobowym sportowym składzie, głodni wrażeń wybrali się na wycieczkę to Tychów. Więcej w relacji i filmiku samych zainteresowanych.

Trójkolorowy Hołdunów:

Wczoraj głodni wrażeń wybieramy się sportowym składem Hołdunów-Wesoła w sile 23 osób na Tychy, dajemy czas dzbanom się zebrać ale.niestety nie mieli chęci się zebrać więc zamalowywujemy ich jeden z większych grafów w mieście, śpiewamy pod ich stadionem oraz robimy przemarsz przez Homera które dzień wcześniej bardzo napinało się na necie lecz w realu nie byli skłoni porozmawiać. JTKJ! Hołdunów – Wesoła zawsze nad wami, dziś wszyscy na B1!!

 

Wczoraj głodni wrażeń wybieramy się sportowym składem Hołdunów-Wesoła w sile 23 osób na Tychy, dajemy czas dzbanom się zebrać ale niestety nie mieli chęci się zebrać więc zamalowywujemy ich jeden z większych grafów w mieście, śpiewamy pod ich stadionem oraz robimy przemarsz przez Homera które dzień wcześniej bardzo napinało się na necie lecz w realu nie byli skłoni porozmawiać JTKJ! Hołdunów – Wesoła zawsze nad wami. Dziś wszyscy na B1!! 😎

Opublikowany przez Trójkolorowy Hołdunów 19 maja 2018