Grupa TNG’03 kończy działalność 23 maja 2022

Wczoraj, tj. 22 maja, kibice GKS-u Tychy z grupy TNG’03 (Tyszanie Net Group) opublikowali na swoim fanpage’u wpis, w którym poinformowali o zakończeniu swojej 19-letniej działalności.

Tyscy Ultrasi nieprzerwanie od początku swojego istnienia dbali o fanatyczną atmosferę zarówno na meczach piłki nożnej, jak i hokeja. Grupa TNG’03 może również poszczycić się wieloma wykonanymi pracami na murach.

 

Tyszanie Net Group:

W tym roku stuknęło nam 19 lat, zużyliśmy hektolitry farb, poszyliśmy kilometry materiału, spaliliśmy spore ilości pirotechniki, wymalowane zostały przez nas dziesiątki ścian… ale niestety, w życiu nic nie trwa wiecznie.

Każda historia musi mieć swój początek i koniec. Tym samym przychodzi nam z przykrością poinformować, że to, co rozpoczęło się oficjalnie na początku 2003 roku od ratowania strony hokejowej naszego klubu, mimo różnych problemów ewoluowało na hokejowe i piłkarskie oprawy, kończy się właśnie dzisiaj.

Tyszanie Net Group’03 kończy działalność! Tak naprawdę jedyne czego żałujemy to nie to, że brakło nam roku do okrągłej rocznicy, ale tego, że nie było nam dane zaprezentować się na arenach ekstraklasowych.

Dziękujemy wszystkim, którzy przez te 19 lat tworzyli TNG’03, wszystkim Wam trójkolorowym fanatykom, bo to dzięki Wam współtworzyliśmy widowiska czy to na De Gaulle’a, Edukacji, w Jaworznie czy też na wyjazdach.

Dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna!!
Do zobaczenia na kibicowskim szlaku!

TYSZANIE NET GROUP 2003-2022