Dąb Dębno – Flota Świnoujście 23.10.2022

Za nami ciekawy mecz w Dębnie, gdzie na jeden z najdalszych wyjazdów udali się kibice Floty Świnoujście. Na sektorze gości zasiadło 78 wyjazdowiczów z 4 flagami, Flota tego dnia mogła liczyć na 36-osobowe wsparcie Falubazu i 6 kibiców z Wolina. W drugiej połowie meczu na koronie stadionu dochodzi do starcia przyjezdnych z lokalnymi kibicami, więcej w relacji samych zainteresowanych.

Relacja Floty Świnoujście:

Na jeden z najdalszych wyjazdów w naszej lidze wybrało się 42 Wyspiarzy (6 Vineta Wolin) oraz 36 Falubaz Zielona Góra. Po bezproblemowy wejściu na stadion razem w sektorze gości melduje się 78 osób. Wywieszamy 4 flagi w tym 2 Falubazu oraz transparenty PDW Kadis oraz PDW Kacper Kuba Gubek ponadto na tylnym płocie wisi 20 metrowy transparent o antypolicyjnej treści.

Wraz z 1 gwizdkiem meczu prezentujemy mały pokaż ultras leci 70 serpentyn odpalamy 5 rac, 4 świece dymne Białe i 4 niebieskie a także kilkanaście stroboli. Przez cały mecz odpalane są również achtungi. W pierwszej połowie prowadzimy zajebisty doping po przerwie niestety już takiej rewelacji nie było…

FLOTA on tour!! Mecz w Dębnie rozpoczęliśmy właśnie tak…

Opublikowany przez Wyspiarze Poniedziałek, 24 października 2022

W trakcie drugiej połowy na stadionie zjawia się grupa kilkunastu miejscowych obcinaczy, którzy w niewybredny sposób zaczęli nam ubliżać. Koroną stadionu na osobistą rozmowę w stronę tubylców udało się również kilkanaście osób od nas i dochodzi do starcia na trybunie vis a vis klatki. Wyrównany dym raczej na naszą korzyść, wjeżdża psiarnia i tajniacy gazując i pałując całe towarzystwo. Niestety 1 z nas zatrzymany na 48h za naruszenie nietykalności nieumundurowanego funkcjonariusza…

Gdy wychodzimy ze stadionu znowu zamieszanie pod bramą dochodzi do ganianek z miejscowymi które ponownie przerywa interwencja policji… W pierwszą stronę wyjazd bez psów powrót niestety z ogonem. Dodatkowo na jednej ze stacji dojeżdżają psiarskie posiłki i spisują całą naszą grupę i dla 5 z nas skończyło się to wnioskami do sądu… Generalnie udany, ciekawy i wesoły wyjazd! W gwoli ścisłości Flota tradycyjnie wygrywa 2-4 i pozycja lidera wciąż nie zagrożona!! AWANS JEST NASZ!!Podziękowania dla Zielonogórzan za wsparcie na tym wyjeździe!

FLOTA&FALUBAZ!!!

Relacja Falubazu Zielona Góra:

W Dębnie wspieramy naszych Braci w 36 osób. W trakcie spotkania zaliczamy starcie na koronie stadionu z miejscowym FC Pogoni. Podziękowania dla Floty za gościnę i do następnego!