Cracovia o czapkach JG na meczu z Rakowem 9 sierpnia 2019

Podczas meczu Rakowa Częstochowa z Cracovią na sektorze „gospodarzy” pojawiły się dwie czapki JG jakby miały zbyć zdobyte, tymczasem Cracovia neguje te informacje. Poniżej ich oficjalna relacja na ten temat.

 

Kibolska Cracovia:

W odniesieniu do kłamliwego wpisu na temat rzekomego skrojenia czapek Jude Gangu przez kibiców Rakowa, jako Cracovia informujemy, że całe zdarzenie nie jest prawdą. Raków jak dzieci, po prostu wyniósł dwie czapki z odpadu produkcji. Cała historyjka Rakowa mogłaby być wiarygodna, gdyby nie mały szczegół, że czapki miały do nas dotrzeć dopiero w poniedziałek, natomiast mecz rozgrywany w Bełchatowie był w sobotę. Na tym meczu nie pojawił się żaden kibic Cracovii.

Raków Częstochowa – Cracovia 03.08.2019 | Fot. Jarosław Kamiński

Posiadamy dowody na to, że paczka z czapkami nie została przez Nas odebrana. Kontaktowaliśmy się z Rakowem, jednak nie przedstawili prawdziwych i wiarygodnych okoliczności tego zdarzenia. Na potwierdzenie naszej wersji zdarzeń posiadamy dowody, które są do wglądu tylko dla zgód. Nie ma co udowadniać, skoro Raków nie potrafi przedstawić okoliczności skrojenia czapek.