Bielskie Zagłębie z prezentami od TSP 12 maja 2019

Wczoraj Podbeskidzie rozgrywało mecz na własnym stadionie z Odrą Opole. Tego dnia młyn gospodarzy przyozdabiało kilka flag a dodatkowo miejscowi zaprezentowali dwie sektorówki. Jedna z herbem TPS a druga z barwami klubu, po spotkaniu obie weszły w posiadanie Bielskiego Zagłębia.

 

Podbeskidzie Bielsko-Biała:

 

zdobycze:

 

BielskaTwierdza.pl:

Co do minusów tej rundy.. Niestety lub stety w mediach internetowych pojawiła się informacja o przejęciu przez BZ materiałów, które były prezentowane na ostatnim meczu. Tak, to niestety prawda. Chcielibyśmy jednak sprawę delikatnie wyjaśnić.
Oprawa została zaprezentowane tak jak tego oczekiwaliśmy na meczu, kiedy chcieliśmy zawieźć materiały w miejsce bezpieczne do utylizacji przeszkodziło nam w tym jak się okazuje BZ. Biorąc pod uwagę ich znaczącą przewagę (30 „h” na około 10 chłopaków ultras) nie mamy nic do powiedzenia w całej sytuacji i materiały zmieniają właściciela. Ubolewamy nad tym, bo to nasze barwy. Trzeba brać pod uwagę jednak fakt, że oprawa została zaprezentowana a chłopakom z BZ jedyne co zostaje to wykorzystaną oprawę oddać do utylizacji za nas. Dziękujemy za zaoszczędzone zł.

Tak blisko a jednak tak daleko… 

 

AKTUALIZACJA 16.05.2019

Odpowiedź Bielskiego-Zagłębia na relację powyżej:

Ogólnie aby wyjaśnić wszystkim jakie „charakterniaki” udzielają się na tsp napiszemy tylko że te wasze „szmaty do utylizacji” to tylko część rzeczy jakie udało się od was otrzymać. Mogliście nie uciekać busem pod komisariat policji , to do utylizacji zabralibyśmy wszystko. Jako bardziej doświadczeni „koledzy” chcieliśmy zadbać o wasz budżet, aby zbierane mozolnie fundusze nie musiały iść na taki cel. Obecnie proponujemy zakupić megafon, gdyż z jego użyciem głośniej i skuteczniej będziecie mogli wezwać policję następnym razem. Byliście, jesteście i będziecie konfidentami, bo tylko taka droga sprawia że jeszcze jakkolwiek istniejecie.