AZS Podlasie Biała Podlaska – Stal Stalowa Wola 22.10.2022

Za nami mecz w Białej Podlasce, gdzie miejscowy AZS na własnym stadionie podejmował drużynę Stali Stalowa Wola. Gospodarze na ten mecz wystawili liczny młyn, który przyozdabiał kilka fan. W trakcie pierwszej połowy, Stalówka podjechała na parking i ruszyła pod sektor gospodarzy podając się za kibiców z Warszawy, do niczego jednak więcej nie doszło przez tych co zawsze.

Kibice Stali Stalowa Wola pojawili się na meczu w 70 głów, tego dnia dodatkowo mogli liczyć na 23-osobowe wsparcie Stali Rzeszów, 18 Łady Biłgoraj, 9 Polonii Przemyśl i 2 Dynamo.

Relacja AZS-u Podlasie:

Kolejny mecz w ramach rywalizacji osiedli wśród małolatów przynosi nam 180-osobowy młyn na tym spotkaniu. Cieszy oko spora liczba młodzieży, która w tych zjebanych czasach łapie zajawkę na coś więcej niż Tiktoki i mefedron.

W trakcie pierwszej połowy spotkania Stalówka zostawia auta i biegnie w kominiarkach w stronę naszych kas. Zwijamy flagi i zbiegamy z trybuny, tam jednak nic już nie może się wydarzyć ze względu na sporą ilość niebieskich. Po chwili wracamy na sektor i kontynuujemy doping. Stalówka zajmuje miejsce przed sektorem gości i prezentuje wyjazdową flagę STF. W przerwie spotkania zawijają w drogę powrotną. Wizualnie dobra banda, co do konkretnych liczb określą się sami.

Na boisku spotkanie przegrywamy 0:1 i nadal pozostajemy bez wygranej na nowym obiekcie.

Relacja Stali Stalowa Wola:

W sobotę gramy z Podlasiem. Na wyjazd ruszamy autami. Nas 70 osób plus: 23 Stal Rzeszów, 18 Łada , 9 Polonia i 2 Dynamo. Wszystkim dziękujemy za wsparcie!!! Do Białej Podlaskiej udaje się dojechać bez zbędnego balastu. Jesteśmy lekko spóźnieni. Zostawiamy auta na jednym z parkingów i sami podchodzimy pod kasy gospodarzy. Psom mówimy , że jesteśmy z Warszawy i nie reagują. Poruszenie na sektorach gospodarzy, szybko zjeżdża się sporo kabaryn i udajemy się pod sektor gości. Wieszamy flagę i zaznaczamy obecność kilkoma okrzykami. W przerwie meczu, powoli udajemy się do aut i ruszamy w drogę powrotną z dłuższym postojem na jednej ze stacji. Podróż mija sprawnie już w obstawie. Cieszy wygrana piłkarzy. HEJ STAL!