Arkowcy rozpoczynają akcję „Wszyscy na mecz” 25 marca 2021

7 kwietnia drużyna Arki Gdynia w półfinale Pucharu Polski podejmie Piasta Gliwice. Kibice żółto-niebieskich rozpoczęli mobilizację do jak najliczniejszego stawienia się pod stadionem. Dla gdyńskiego klubu ewentualne zwycięstwo z Piastem będzie czwartym w historii finałem PP.

 

Arka Gdynia Powiat Pucki:
Skoro wydało się, że się zbieramy, doszliśmy do wniosku, że warto troszkę podkręcić atmosferę wokół zbiórki na półfinałowy mecz. Zaczynamy akcję „Wszyscy na mecz”!

O Areczko… Puchar powróci do nas też! A my pociągniemy Was dobrą zabawą spod stadionu! Zaczynamy wielką mobilizację! My będziemy a wy: Bastion Reda, Arka Gdynia Pogórze? Macie 24h na zrobienie transparentu na waszej dzielnicy i wszyscy razem z głośnym dopingiem widzimy się na przemarszu pod stadion i zdzieramy gardła!

JE*AĆ WASZE OBOSTRZENIA!

07.04.2021 WSZYSCY POD STADION!

 

Bastion Reda:
Nasza odpowiedź na nominację Arka Gdynia Powiat Pucki! Zapraszamy do zabawy Arka Gdynia FC MOSTY. WSZYSCY NA ARKĘ!

 

Arka Gdynia Pogórze:
Arka Gdynia Powiat Pucki dziękujemy za nominację – meldujemy że również 7 kwietnia będziemy. Pogórze zawsze z Arką! Jako że Północna Gdynia zawsze razem, to zapraszamy do zabawy Oksywska Arka oraz Arka Gdynia Obłuże – pokażcie że też umiecie się dobrze bawić. Macie 48h. O ARECZKO ARECZKO ARECZKO, TY NAJLEPSZYCH KIBICÓW W POLSCE MASZ…

 

Oksywska Arka:
Dzięki za nominacje Arka Gdynia Pogórze i potwierdzamy obecność 07.04. na meczu!

Nominujemy do mobilizacji Arka Gdynia Witomino i Arka Gdynia Dąbrowa macie 48h!

CAŁE OKSYWIE, CAŁA GDYNIA, WSZYSTKIE FAN CLUBY – MOBILIZACJA!

 

Arka Gdynia Obłuże:
Arka Gdynia Pogórze meldujemy wykonanie zadania! ARKA Śródmieście oraz Arka Gdynia Karwiny wiecie co macie zrobić! WSZYSCY NA MECZ! TYLKO ARKA GDYNIA!

 

ARKA Śródmieście:
Arka Gdynia Obłuże meldujemy wykonanie zadania! Widzimy się w środę 7 kwietnia o 17:15 na zbiórce! Jebać pseudopandemie i wszystkie chore obostrzenia! Nominujemy Cisowska Arka ! 48h na wykonanie zadania!

 

Arka Gdynia Karwiny:
PILNE
Dziennikarze nas nienawidzą!! Tylko u nas!! Wiemy co chodzi Ministrowi zdrowia po głowie!! „Hmmmm a może by tak…” ARKA RAZEM!!! Arka Gdynia Orłowo, Arka Gdynia Grabówek czas na Was!!

 

Arka Gdynia Witomino:
Dzięki za nominacje Oksywska Arka my też przyłączamy się do zabawy! CAŁA WITAWA NA ARKĘ!!! Widzimy się 07.04. o 17:15 na Rivierze!

Zapraszamy do zabawy Arka Gdynia Kartuzy, Mazurska Arka, TPAG i Arka Gdynia Kościerzyna!!!

Macie 48h!
TY NAJLEPSZYCH KIBICÓW W POLSCE MASZ!

 

Arka Gdynia Orłowo:
W środę, 7 kwietnia o 17:30 wszyscy widzimy się przed stadionem w Gdyni na półfinale Pucharu Polski! Arka Razem!

Dzięki Arka Gdynia Karwiny za nominację. Arka Gdynia FC MOSTY jak u Was mobilizacja na ten mecz?

 

Mazurska Arka:
Arka Gdynia Witomino dzięki za nominację! Do zobaczenia pod stadionem w Środę! Zapraszamy do zabawy Arka Gdynia Chylonia, Arka Gdynia Fc Rumia oraz Arka Gdynia Gniewino ! My będziemy a Wy?

 

Arka Gdynia Dąbrowa:
Oksywska Arka dziękujemy za nominacje, przyłączamy się do mobilizacji. Wszyscy na mecz, razem po puchar! Wszystkim kibicom z okazji świąt wielkanocnych życzymy wesołego Alleluja. Dalej nominujemy: Arka Gdynia Działki Leśne i Arka Gdynia Wejherowo.

 

Cisowska Arka:
Dzięki Arka Śródmieście za nominacje zabawa trwa dalej Arka Gdynia Chylonia do dzieła macie 48h. WSZYSCY POD STADION !!

 

Arka Gdynia FC MOSTY:
Arka Gdynia Grabówek, Bastion Reda, Arka Gdynia Orłowo zadanie wykonane! Pamiętajcie bracia, niezależnie od sytuacji, jaka panuje na świecie ARKA TO MY! Tak było, jest i już na zawsze pozostanie. Do dalszej mobilizacji zapraszamy Arka Gdynia Człuchów! WESOŁYCH ŚWIĄT!

 

Arka Gdynia Kartuzy:

 

Arka Gdynia Gniewino:
Dziękujemy za nominacje Mazurska Arka ! Oczywiście dołączamy się do akcji! Wszyscy jutro na mecz!