Nadchodzą lepsze czasy dla Stali Rzeszów

Jak informuj główna strona Stali Rzeszów, na ostatniej sesji Rady Miasta radni podjęli uchwałę o kupieniu akcji Stali Rzeszów S.A.

Komunikat Stali Rzeszów:
Przypomnijmy że we wrześniu 2016 roku, Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc ogłosił wyścig pomiędzy rzeszowskimi drużynami o większe dofinansowanie. Stal Rzeszów ten wyścig wygrała. Od listopada trwały prace przygotowawcze do tego przedsięwzięcia: sekcja piłki nożnej ZKS Stal Rzeszów została przekazana do Stali Rzeszów S.A. a Podkarpacki ZPN przyjął w swój poczet Stal Rzeszów S.A. i udzielił licencji na rozgrywki.

Dzięki podjętej 28 lutego uchwale miasto Rzeszów wykupi akcje w Stali Rzeszów S.A. za 600 tys zł.
Dzięki temu budżet naszego klubu na wiosnę 2017 roku ma wynosić około 1,2 mln zł (do 600 tys od miasta dojdzie taka sama transza od dotychczasowych właścicieli Stali Rzeszów S.A.). Miasto Rzeszów wybrało również swojego przedstawicielem w Zarządze – jest to Piotr Pezdan – (wcześniej pracował w Podkarpackim ZPNie oraz jako dziennikarz w Super Nowościach).

Cel jest jeden – awans naszej drużyny do wyższej klasy rozgrywkowej i właśnie niemu były i będą podporządkowane wszystkie działania.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments