LIVE: Na Stadionach 08-11.03.2019 9 marca 2019

Do tej pory wybieraliśmy ciekawsze spotkania, z których później prowadziliśmy relacje LIVE. „NA STADIONACH” to nowy cykl, w którym będziemy umieszczać zdjęcia z każdego spotkania na polskich stadionach, co później będzie służyło jako podsumowanie kolejki. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa, aby być na bieżąco. Przypominamy również o możliwości komentowania live tego podsumowania, komentarze znajdują się na samym dole newsa.


EKSTRAKLASA:

 

Górnik Zabrze – Piast Gliwice 08.03.2019

 

Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok 08.03.2019

 

Cracovia – Zagłębie Sosnowiec 09.03.2019

 

Korona Kielce – Wisła Kraków 09.03.2019

 

Arka Gdynia – Legia Warszawa 09.03.2019

 

Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin 10.03.2019

 

Miedź Legnica – Lech Poznań 10.03.2019

 

Lechia Gdańsk – Wisła Płock 11.03.2019


I LIGA

 

Odra Opole – Chojniczanka Chojnice 08.03.2019

 

GKS Katowice – Raków Częstochowa 09.03.2019

 

Garbarnia Kraków – GKS Tychy 09.03.2019

 

Chrobry Głogów – GKS Jastrzębie 09.03.2019

 

Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz 09.03.2019

 

Warta Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała 10.03.2019


II LIGA:

 

Skra Częstochowa – Olimpia Elbląg 09.03.2019

 

Elana Toruń – Resovia Rzeszów 09.03.2019

 

Widzew Łódź – ROW Rybnik 09.03.2019

 

GKS Bełchatów – Górnik Łęczna 09.03.2019

 

Ruch Chorzów – Olimpia Grudziądz 10.03.2019

 

Radomiak Radom – Rozwój Katowice 09.03.2019


III LIGA:

 

KKS Kalisz – Mieszko Gniezno 09.03.2019

 

Miedź II Legnica – Ruch Radzionków 09.03.2019

 

Wólczanka Wólka Pełkińska 09.03.2019

 

Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski 09.03.2019

 

Wiślanie Jaśkowice – KSZO Ostrowiec 09.03.2019 10.03.2019

 

Spartakus Daleszyce – Hutnik Kraków 10.03.2019

 

AZS Podlasie – Czarni Połaniec 09.03.2019

 

Polonia Środa Wielkopolska – Bałtyk Gdynia 09.03.2019


NIŻSZE LIGI:

 

JKS Jarosław – Wisłoka Dębica 09.03.2019

 

Błękitni Ropczyce – Stal Sanok 09.03.2019

 

Stilon Gorzów – Warta Gorzów 09.03.2019

 

Polonia Świdnica – Piast Nowa Ruda 09.03.2019

 

Arka II Gdynia – Pogoń Lębork 10.03.2019

 

LZS Starowice – Chemik Kędzierzyn-Koźle 09.03.2019

 

Stal Gorzyce – Karpaty Krosno 09.03.2019